Akıllı Telefon Ağustos 25, 2021 9:45

OPPO N Serisi Küllerinden Doğmaya Hazırlanıyor

OPPO N serisi akıllı telefonları özlediniz mi? Güvenilir kaynaklara göre OPPO bu efsaneleşen seriyi yeniden getirmeyi planlıyor.
OPPO N Serisi Küllerinden Doğmaya Hazırlanıyor

Mobil dünyasında son on yıldaki gelişmeleri yakından takip ediyorsanız OPPO N serisi telefonlardan mutlaka haberdar olmalısınız. Döndürülebilir kameralı ilk telefon olan OPPO N1 akıllı telefon dünyasının efsaneleri arasına girmeyi başardı. OPPO N1 aynı zamanda CyanogenMod ile resmi olarak başlatılan ilk telefon oldu. Daha sonra bu modeli OPPO N3 izledi. N3 modelinde daha iyi bir kamera daha iyi bir döndürülebilir mekanizma kullanıldı.

Sonra ne olduysa OPPO epey ses getiren N serisini rafa kaldırdı. Güvenilir kaynaklarından aktardıklarına göre N serisi yedi yıl aradan sonra küllerinden doğabilir. Güvenilir bilgi kaynaklarından Digital Chat Station, OPPO’nun N serisini yeniden getirebileceği yönünde bilgiler aktardı. Kullanıcının bu iddiası Weibo’da bir başka güvenilir kaynak olan  @Arsenal tarafından doğrulandı.

İkinci kaynağa göre yeni N serisinin üst segmenti hedeflediğini ve 4.000 CNY (618 $) fiyat seviyesinde olacağını bildirdi. Burada N serisinin OPPO Reno ve Find X serileri arasında konumlandırılacağını söyleyebiliriz.

OPPO son yıllarda kaydırmalı, katlanabilir ve hatta yuvarlanabilir ekranlara sahip telefonlar için pek çok patent başvurusunda bulundu. Bu sıra dışı tasarımlardan biri yeni N serisinde hayat bulur mu bilmiyoruz, zira söylentiler çok yeni ve henüz OPPO tarafından resmi olarak onaylanmış değil.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.