Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 25, 2021 12:48

MediaMarkt Okula Dönüş Kampanyası Başladı! Öğrenciler Zili Çaldı

 Okullar açılıyor. İl zilin çalmasına çok az bir zaman kaldı. MediaMarkt Okula Dönüş Kampanyası ile teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılayın...
MediaMarkt Okula Dönüş Kampanyası Başladı! Öğrenciler Zili Çaldı

Okullar nihayet açılıyor. Nerdeyse 1 yıldır kapalı olan okullara öğrenciler yeniden kavuşuyor. Pandemi halen bitmiş değil ama alınan önlemeler ve aşı ile pandeminin etkilerinin en aza indirildiği bir eğiti öğretim yılı bizleri bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı duyuruda 6 Eylül tarihi itibariyle 2021 – 2022 eğitim öğretim yılının 6 Eylül tarihi itibariyle başlayacağını duyurdu. Okulların açılmasına günler kala MediaMarkt Okula Dönüş Kampanyası bugün itibariyle başladı ve oldukça indirimli ürünler öğrencileri bekliyor.

Biz de teknoburada.net olarak her zaman olduğu gibi okula dönüş kampanyasında öne çıkan ürünleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zira öğrenciler okullara fiziki olarak başlasa da teknolojiye her daim ihtiyaçları var.

Huawei MateBook D15 Dizüstü Bilgisayar

Geçtiğimiz günlerde detaylı incelemesini yaptığımız Huawei MateBook D15, MediaMarkt okula dönüş kampanyası çerçevesinde öğrencilere de evdeki büyüklere de alınabilecek en güzel ürünlerden birisi. 11. Nesil Intel i5 yonga setinden güç alan bu bilgisayarda Iris GPU ile oyun bile oynayabileceksiniz. Gerçekten paranızın tam karşılığı kaliteli bir laptop almak istiyorsanız, bu indirimden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Ürün bugün itibariyle 5.999 TL‘den satışta…

HP 197Q9EA 15,6 inç Laptop

Bu ürün bize biraz pahalı geldi, bunun az daha uygun fiyatlısı yok mu? Diyorsanız o zaman size Intel i3 yonga setinden güç alan 15,6 inç boyutunda ekranı ile kullanıcıların genel isteklerini karşılayacak HP 197Q9EA dizüstü bilgisayarını önerebiliriz. 256GB SSD ve 8GB RAM gücü ile bu laptop, özellikle öğrencilerin ve ofis işi yapan ebeveynlerin işini görecek bir ürün. Bugün itibariyle ürünün satış fiyatının 3.999 TL olduğunu görüyoruz.

LENOVO 81X7001XTX IdeaPad 3

Size bu kampanya dahilinde bir laptop önerimiz daha olacak. Zira okulların açılması ile birlikte öğrencilerin bilgisayar ihtiyacı daha da artacak. Belki uzaktan eğitim şimdilik son bulmuş olsa da öğrencilerin derslerini bilgisayar üzerinden yapacakları da gelen bilgiler arasında. İşte bundan dolayı da 5.999 TL‘lik 11. nesil Intel i5 destekli bir ürün daha sizlere öneriyoruz. LENOVO IdeaPad 3 14 inç ekranı ile çok da büyük ekranlı bir laptop almak istemeyenler için oldukça iyi bir seçenek gibi görünüyor. 256GB Hafıza ve 8GB RAM gücü ile evde tüm kullanıcıların işini görecek bir ürün.

Samsung Galaxy A72

Aslında akıllı telefon karne hediyesi olarak görülebilir ama 5.199 TL‘lik fiyatı ile Galaxy A72 karnesini iyi getireceğini söz veren öğrencilere şimdiden alınarak öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılına moralli girmesini de sağlayabilir. Kamera özellikleri ile öne çıkan Galaxy A72 serisi cep telefonu pil performansı ile de öğrencilerin tüm gün şarjı düşünmemesine sebep olacak bir ürün. Kampanya dahilinde bu fiyata bu ürün de kaçmaz…

Galaxy A72 güncelleme

Galaxy A72

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.