Akıllı Telefon Ağustos 24, 2021 19:55

Xiaomi Eylül Etkinliğinde Neler Tanıtacak? Sürpriz Var mı?

Xiaomi eylül etkinliği için tarih verdi. 15 Eylül'de gerçekleşecek etkinlik küresel çapta olacak ve önemli gelişmeler bekleniyor.
Xiaomi Eylül Etkinliğinde Neler Tanıtacak? Sürpriz Var mı?

Xiaomi kısa süre önce basın mensuplarına gönderdiği e-postada 15 Eylül tarihinde bir etkinlik gerçekleştirdiğini duyurdu. Küresel çapta gerçekleşecek etkinlik şirketin Youtube ve diğer sosyal medya hesaplarından canlı olarak takip edilebilecek.

10 Ağustos’ta Mi Mix 4’ün öne çıktığı etkinlik Çin’e özgüydü ve bu etkinlikte görücüye çıkan önemli gelişmeler şimdi dünyaya açılacak. Xiaomi Mi Mix 4 için durum hala şüpheli görünüyor, zira hem işlemci hem de seramik kasada tedarik sorunları yaşanıyor. Dolayısıyla Xiaomi henüz Çin pazarına yönelik talebe yanıt verebilmiş değil.

Xiaomi Mi 11T Serisi

Xiaomi’nin eylül ayındaki etkinliğiyle birlikte MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesi global çapta kullanıma sunulacak. Güncelleme ilk etapta Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra, Mi 11, Mi 10, Mi 10, Poco F3, Mi 11X Pro, Mi 10T ve Mi 10T Pro ve Poco F2 Pro için yayınlanacak.

Xiaomi’nin eylül etkinliğinde tüm gözler Mi 11T serisinde olacak. Serinin önceki modelleri uygun fiyatları göz önüne alındığında epey ilgi gördü. Fiyat ve teknik özellik tarafında yaşanan sızıntılar benzer ilgninin Mi 11T serisinde de yaşanacağını gösteriyor. Mi 11T serisindeki en önemli gelişme ekran tarafında yaşanacak. Mi 10T modellerinde 144Hz IPS LCD ekran kullanan Xiaomi’nin Mi 11T serisindeki tercihi 120Hz AMOLED ekran olacak.

Çinli şirket eylül etkinliğinde ayrıca Mi Pad 5 serisi tabletleri dünya çapında sergileyecek. Son dönemin en iyi fiyat / performans tabletlerinden biri olan Mi Pad 5’in Türkiye’de de yoğun ilgi ile karşılaşması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.