Android Ağustos 24, 2021 20:56

Honor Band 6’nın Fiyatı Yarı Yarıya Düştü!

Honor'ın uygun fiyatlı akıllı bilekliği Honor Band 6 artık daha uygun fiyatla satılıyor. Bilekliğin fiyatı neredeyse yarı yarıya düştü.
Honor Band 6’nın Fiyatı Yarı Yarıya Düştü!

Huawei’den ayrılan Honor, bu süreçte akıllı bileklik konusunda da girişimlerde bulunmuştu. 60 dolara yakın bir fiyattan satışa sunulan Honor Band 6 bugün Aliexpress üzerinde deli dehşet bir indirim aldı. İndirim ile birlikte 35 dolara satılan bu akıllı bileklik ülkemizde yaklaşık olarak 400 TL‘ye satılıyor. Türkiye fiyatında henüz indirim yapılmayan Honor’ın bilekliği sunduğu spor modları ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Honor’ın uygun fiyatlı bilekliğinde 1.47 inç büyüklüğünde 194 × 368 piksel çözünürlüklü 2,5D AMOLED ekran yer alıyor. Android 5 ve üzeri Android telefonlar ile çalışan bu modelde Huawei’nin bazı sevilen teknolojileri de yer alıyor. Bu teknolojiler arasında TruSeen 4.0 kalp atış hızı izleme, TruSleep 2.0 uyku izleme, TruRelax stres izleme ve adet döngüsü izleme yer alıyor.

açık havada koşu, kapalı alanda koşu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklet, Kapalı alanda bisiklet, serbest antrenman, kürek makinesi, eliptik makine, kapalı alanda yürüyüş olmak üzere 10 farklı antrenman modu ile gelen bileklik 180 mAh kapasiteli bataryası ile 14 güne kadar pil ömrü sunuyor. Yoğun kullanımda ise pil ömrü 10 güne düşüyor.

Honor Band 6

Ülkemizde bu akıllı bilekliğin fiyatının ne zaman düşeceği ise henüz bilinmiyor. Umarız bu indirim kalıcı olur ve ülkemizdeki fiyatı da 300 TL bandına geriler.

Honor Band 6 özellikleri

  • 1,47 inç büyüklüğünde 194 × 368 piksel çözünürlüklü 2,5D AMOLED dokunmatik ekran, 283 PPI
  • Android 5.0 ve sonraki sürümlerle uyumlu Bluetooth 5.0 bağlantısı NFC (modele bağlı)
  • 5ATM 50 metreye kadar suya dayanıklı
  • 6 eksenli IMU sensör (İvmeölçer sensörü, Jiroskop sensörü), Optik kalp atış hızı sensörü
  • HUAWEI TruSeen 4.0 kalp atış hızı izleme, HUAWEI TruSleep 2.0 uyku izleme, HUAWEI TruRelax stres izleme, Kadın Adet döngüsü izleme
  • 10 antrenman modu (Açık havada koşu, Kapalı alanda koşu, Açık havada yürüyüş, Açık havada bisiklet, Kapalı alanda bisiklet, serbest antrenman, Kürek makinesi, Eliptik makine, Kapalı alanda yürüyüş), 6 antrenmanı otomatik olarak izler
  • Boyutlar: 43 × 25,4 × 10,45 mm; Ağırlık: 18 gram
  • 180 mAh pil, normal kullanımda 14 güne kadar pil ömrü, yoğun kullanımda 10 gün, hızlı şarjı desteği
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.