Kablosuz Kulaklık Ağustos 24, 2021 19:25

Ağustos İtibariyle Fiyat/Performans Odaklı En İyi 5 Kablosuz Kulaklık

Bu listemizde fiyat performans odaklı en iyi 5 Kablosuz kulaklık modelini listeledik. İşte Ağustos itibariyle en iyi 5 Kablosuz kulaklık.
Ağustos İtibariyle Fiyat/Performans Odaklı En İyi 5 Kablosuz Kulaklık

Ülkemizde kablosuz kulaklıklara olan ilgi gün geçtikçe artıyor ve satışlar yükseliyor. Çünkü kablolar artık fazlalık olarak görülüyor, kablosuz kulaklıklar daha ferah ve kolay bir kullanım sunuyor. Kablosuz kulaklıklar böylece daha çok tercih ediliyor. Piyasada bir çok kablosuz kulaklık bulunuyor ve seçim yapmak bir hayli zorlaşıyor. TWS olan, kullanışlı ve fiyat performans açısından öne çıkan en iyi 5 kablosuz kulaklığı sizler için listeledik. İşte en iyi 5 kablosuz kulaklıklar listesi.

Xiaomi Mi Air 2 SE TWS

Listemizin başında bulunan Xiaomi Mi Air 2 SE TWS, ucuz fiyatı, 5 saate olan ömrü ve ergonomikliği ile öne çıkan kablosuz kulaklık modellerinden. Ülkemizde 145 TL gibi bir satış etiketine sahip.

xiaomi-min

Motorola Verve Buds 100

Listemizde ikinci sırada bulunan Motorola Verve Buds 100, zorlu egzersizler sırasında ter ve su direnci için güçlendirilmiş tasarıma sahip. Hi-Fi ses kalitesi ile öne çıkan modelin ortalama satış etiketi 290 TL.

moto

 

Soundpeats TrueAir2 Bluetooth V5.2 TWS

Qualcomm QCC3040 çipi , aptX özelliği ve Bluetooth 5.2 teknolojisi ile öne çıkan Soundpeats TrueAir2 TWS, tam bir fiyat performans canavarı. Yüksek kullanım süresi ve kaliteli materyali ile öne çıkan kulaklığın ortalama satış fiyatı 350 TL civarı.

JBL Tune 220TWS

En popüler kablosuz kulaklıkardan olan JBL Tune 220 TWS, JBL Pure bass kalitesi ile öne çıkıyor. Fiyat/performans özelliklerine sahip kulaklığın ortalama satış fiyatı 350 TL’den başlıyor.

Cellularline Pick TWS

Listemizde sonunda bulunan Celullularline Pick TWS, ergonomik kullanımı, uzun kablosuz kullanım süresi ve yüksek müzik kalitesi ile ilgi çekiyor. Ülkemizde 390 TL gibi satış etiketine sahip.

Fiyat performans odaklı listemize bonus olarak 3 farklı model daha ekledik. Bu modellerin bizim tarafımızdan seçilen modeller olduğunu belirtmekte fayda var:

OPPO Enco Buds

Yine uygun fiyatlı kablosuz kulaklıkları ile karşımıza çıkan OPPO Enco Buds modeli farklı web sitelerine bağlı olarak 300 TL civarında satışa sunuluyor.

Realme Buds

Fiyat performans odaklı bir diğer modelimizi Realme tarafından geliyor. Genellikle uygun fiyatlı kablosuz modelleri ile gördüğümüz Realme ortalama 350 TL’lik fiyat etiketi ile alıcılarını bekliyor.

Huawei Freebuds 3i

Ülkemizde kablosuz kulaklık modellerinin zenginliği ile bilinen Huawei markası Freebuds 3i modeli ile farklı sitelere bağlı olarak 500 TL’lik bir satış fiyatına sahip.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.