Akıllı Telefon Ağustos 22, 2021 12:56

Katlanabilir Telefon Honor Magic X Fold Karşınızda!

Honor, katlanabilir telefon pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Honor Magic X Fold modeline ait yüksek kalitede görüntüler yayınlandı.
Katlanabilir Telefon Honor Magic X Fold Karşınızda!

Honor yılın ikinci yarısına epey hızlı giriş yaptı. Honor 50 serisi ile orta ve üst segmenti hedefleyen marka, Honor Magic 3 serisiyle ise premium segmente yeniden dönüş yaptı. Honor’un bu yıl duyuracağı telefonlar bunlarla sınırlı olmayacak. Şimdi de güvenilir bir kaynak markanın ilk katlanabilir akıllı telefonunu ortaya çıkardı. Honor Magic X Fold ismiyle çıkış yapacak akıllı telefon, arka görünümü itibariyle akıllara Honor 50 Pro modelini getiriyor.

Telefonda dörtlü bir kamera sistemi yer alacak. Dış ekran da yine P50 Pro ve Huawei Mate X2 modellerini akıllara getiriyor. Hap şeklinde çift ön kamera, hoparlör ızgarası ve belirgin ekran çerçeveleri burada dikkat çekiyor. İç ekrana baktığımızda burada herhangi bir ön kameraya rastlamıyoruz. Huawei’in de Huawei Mate X2’de iç ekranda ön kameraya yer vermediğini belirtelim.

Honor’un katlanabilir akıllı telefonu dördüncü çeyrekte tanıtılacak. Snapdragon 888 Plus işlemcisinden güç alacak telefonda dış ekranın 6.5 inç büyüklüğünde, iç ekranın ise 8 inç büyüklüğünde olması bekleniyor. Hem iç hem de dış ekranların OLED tabanlı ve 120Hz tarama hızını destekleyeceği gelen bilgiler arasında.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.