Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 21, 2021 19:51

The Witcher Üçüncü Sezon Kaderi İzleyicilerin Elinde

The Witcher dizisinin ikinci sezonu aralıkta başlayacak. Peki The Witcher üçüncü sezon olacak mı? Yapımcılara göre ipler kullanıcının elinde.
The Witcher Üçüncü Sezon Kaderi İzleyicilerin Elinde

The Witcher henüz üçüncü sezon için onay almadı ve yapılan açıklamalara göre üçüncü sezonun kaderi izleyicilerin elinde.  Dizinin ikinci sezonundaki izlenme sayılarına göre yapımcılar üçüncü sezon kararını verecekler. Tabii izleyicilerin ilgisini çekmek için kaliteli bir yapım ortaya koymak gerekiyor ve yazarlara göre dizinin ikinci sezonu harika görünüyor.

Birinci sezondaki en büyük eleştiri Ciri, Yennefer ve Geralt’ın hikayelerinin birbirinden bağımsız ve farklı  zamanlarda ilerlemesiydi. İkinci sezonda bu durum değişiyor ve tüm başrol karakterleri aynı zaman dilimi içinde olacak.

Öte yandan dizinin ilk sezonu 76 milyon Netflix abonesi tarafından izlendi. İkinci sezonda izleyici sayısının artması bekleniyor.

The Witcher Hakkında…

The Witcher, senaryosu Lauren Schmidt Hissrich tarafından yazılan ve Netflix’te yayımlanan fantezi drama türündeki Amerikan yapımı internet dizisi. Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan dizinin ilk sezonu 20 Aralık 2019 tarihinde yayımlanmıştır. Netflix ve CD Projekt’in ortak paneli olan WitcherCon’da dizinin 2. sezon çıkış tarihi 17 Aralık 2021 olarak açıklanmıştır.

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurur. Şimdi üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir yer hâline gelen Kıta’da yollarını bulmayı öğrenmelidir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.