Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 21, 2021 11:10

Monster Notebook Tarihin En Büyük “Okula Dönüş” İndirim Kampanyasını Başlattı

Monster Notebook öğrenciler için dev bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya bugüne dek görülmemiş indirim fırsatları içeriyor.
Monster Notebook Tarihin En Büyük “Okula Dönüş” İndirim Kampanyasını Başlattı

Yüz yüze eğitim başlıyor. Uzun süredir okullarından ayrı kalan öğrencilere bir iyi haber de Monster Notebook’tan geldi. Monster Notebook tarihin en büyük indirim kampanyasını başlattığını duyurdu. 19 Ağustos 2021 itibarıyla başlayan ve tüm Monster Notebook ürünlerinde geçerli Okula Dönüş Kampanyası bugüne dek yapılan en büyük indirimleri içeriyor.

Tüm Monster Notebook ürünlerinde geçerli Okula Dönüş Kampanyası kapsamında; her seviyeden oyuncular, iş hayatında yüksek performanstan vaz geçmeyen profesyoneller, üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve grafik tasarımı gibi bölümlerinde okuyan öğrenciler ve görsel içerik üreticileri için özel olarak geliştirilmiş dizüstü bilgisayarlar çok özel fiyatlarla sunuluyor.

Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli kampanya kapsamında tüm Monster Notebook’larda, Aryond serisi monitörlerde ve kulaklık, mouse, klavye, kamera, mikrofon gibi ekipmanları içeren Pusat serisi oyuncu aksesuarlarının tamamında Monster Notebook tarihinin en büyük indirim fırsatları mevcut.

Monster Notebook’un mimarlık, mühendislik, görsel efekt, 3D animasyon, video rendering gibi alanlarda üretim ve kapsamlı simülasyon çalışmaları yaparken en üst seviye performans değerleri hedefleyenler için geliştirdiği Markut serisi iş istasyonları da  indirim kapsamında.

Monster Notebook Okula Dönüş Kampanyası; Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel, 31 Ağustos’a kadar yapılan dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli vade farksız 12 taksit kampanyası ile birleştirilebiliyor.  Detaylı bilgi için Monster Notebook resmi sitesini ya da fiziksel mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.