Sinema-dizi Ağustos 20, 2021 13:20

Hoop!!! Leyla ile Mecnun Yayın Tarihi Açıklandı!

Exxen'de yayınlanacak olan ve eski tam kadro ile yeniden çekilecek olan Leyla ile Mecnun için geri sayım başladı. İşte yayın tarihi.
Hoop!!! Leyla ile Mecnun Yayın Tarihi Açıklandı!

TRT1’in bir döneme damga vuran absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, ülkemizde yaşanan bazı olaylardan dolayı final yapamadan ekranlara veda etmişti. Acun Ilıcalı’nın Netflix rakibi platformu Exxen, bir efsaneyi küllerinden yeniden doğurmak için çalışmalarına başlamıştı. Eski tam kadroyu bir araya getiren Acun Ilıcalı, çekimlere tam gaz devam edileceğini açıklamıştı. Bugün ise Leyla ile Mecnun’un ne zaman Exxen‘de yayınlanacağı açıklandı.

Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre 3 Eylül‘de bir efsane tekrardan başlıyor. Burak Aksak tarafından kaleme alınacak olan yeni bölümlerin yönetmeliğini ise yine Onur Ünlü yapacak. Yeni sezon açıklamalara göre 10 bölümden oluşacak. Netflix kafasında çekilecek olan bu bölümler dizinin hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.

Yeni Leyla’mız Deniz Işın, Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür ve Ege Tanman dizide yer alacak başroller arasında yer alıyor.

8 yıl sonra aynı kadroyu tek bir ekranda toplamak büyük başarı. Tiyatro alanında kendini kanıtlamış üstadların da tekrardan diziye dahil olması, dizinin tutacağının bir göstergesi olabilir. Exxen’in aylık reklamlı üyeliği 9.90 TL ve reklamsız üyeliği ise 19.90 TL. Akıllı TV, bilgisayar ve telefonlardan izlenebilen Exxen bakalım bir efsaneyi tekrardan gündeme taşımayı başarabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.