Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 19, 2021 11:24

realme GT Explorer Master POCO F3 Kavgası Başlıyor! Jandarma Çağırın

Dün tanıtımı gerçekleştirilen realme GT Explorer Master POCO F3 karşısında başarılı olabilir mi? Peki dün neler tanıtıldı?
realme GT Explorer Master POCO F3 Kavgası Başlıyor! Jandarma Çağırın

realme, OPPO Alt markası olarak hayatına başlayan bir üretici. Son günlerde realme‘nin OPPO altına resmen konuşlandırılacağı ve arayüz tarafında da realme UI yerine ColorOS arayüzüne geçeceği haberleri yapılsa da firma yoluna hız kesmeden devam ediyor. OPPO tarafında eksik olan şeylerden birisi Snapdragon 870 yonga setine sahip gençlerin ilgisini çekecek bir üründü ve realme bu ürünü realme GT Explorer Master modeli ile bizlere sundu. Bu noktada gözler de bu telefonun POCO F3 karşısında ne yapacağına çevrildi.

realme dün yaptığı lansmanda yeni nesil 5G destekli Snapdragon 778 yonga seti kullanan realme GT Master ile de karşımıza çıktı. Her iki telefonda da HDR10+ destekli Samsung üretimi Super AMOLED ekran var. Rakiplerine göre burada fark atan telefonların 65W hızlı şarj desteği ise yine oldukça önemli. realme doğru bir fiyatlandırma ile POCO F3‘ün havasını söndürebilir; demedi demeyin.

realme bununla birlikte dizüstü bilgisayar işine de el attı ve tasarımı ile öne çıkan realme Book serisini gözler önüne serdi. 11. nesil Intel i3 ve i5 yonga setlerinden güç alan yeni bilgisayarların Türkiye’de satılmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Biz de tüm detayları bir araya getirdiğimiz bir video hazırladık. realme GT 5G incelemesini de kısa süre içinde sizlerle paylaşacağız. realme aldı başını gidiyor. Özellikle GT serisi büyük bir başarı gibi görünebilir. Bakalım bu telefonlar bize neler sunacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.