POCO Ağustos 18, 2021 12:22

POCO Rekor Üzerine Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Xiaomi'nin bağımsız markası POCO, Hindistan'da rekor üzerine rekor kırmaya devam ediyor. Firma yakında dünya genelinde ilk 5'e girebilir.
POCO Rekor Üzerine Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Türkiye’deki yatırımları ile ülkemizde kısa sürede sevilen markalar arasında yer almayı başaran POCO, rekor üzerine rekor kırıyor. IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker‘ın araştırmasına göre firma 2021’in ikinci çeyreğinde Hindistan’ın en hızlı büyüyen markası oldu. 2021’in ikinci çeyreğinde tam yüzde 865 büyüme yaşayan firma bunu X3 Pro, M3 ve C3 modellerine borçlu.

POCO’nun en uygun fiyatlı akıllı telefonu POCO C3 kısa süre önce lansmanından sonraki dokuz ay içinde 2 milyon adet satmayı başarmıştı. Türkiye pazarına da sert bir giriş yapan POCO’nun, gizli silahı olarak uygun fiyatlı telefonlarını gösterebiliriz. Xiaomi’nin dünya genelinde yakaladığı başarıyı takip edeceğini düşündüğümüz POCO’nun, ülkemizde de kısa süre içerisinde yükselişe geçeceğini ön görüyoruz.

Başarı hakkında yorum yapan POCO Hindistan Ülke Direktörü Anuj Sharma; “Bu muazzam dönüm noktası, tüketicilerin ihtiyacınız olan her şey, ihtiyacınız olmayan hiçbir şey şeklindeki marka felsefemize yönelik ezici desteğinin altını çiziyor. Bağımsız yolculuğumuzun kısa bir süresi içinde önemli bir kilometre taşını gerçekleştirmemize yardımcı olan şey, tüketicilerimizin ve topluluk üyelerimizin sevgisidir. Sadece bağımsız bir marka olarak tanınmaktan, kategoriler arasında son derece güçlü cihazların arkasında 2021 yılının ilk yarısında en hızlı büyüyen marka haline geldik ve en iyi fiyat/performans oranını sunuyoruz. İlerlerken, teknolojinin en iyisini sunmaya odaklanmaya ve ilgi çekici önerilere sahip ve kendi segmentlerinde en iyi cihazları tanıtmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.