Android Ağustos 18, 2021 14:22

OPPO Enco Buds Türkiye’de Uygun Fiyatla Satışta

OPPO'nun yeni gerçek kablosuz kulaklığı OPPO Enco Buds uygun fiyatı ile karşımızda. Bu kulaklık kulağınızı şenlendirecek.
OPPO Enco Buds Türkiye’de Uygun Fiyatla Satışta

Kablosuz kulaklıkların yükselişi tam gaz devam ediyor. Şimdi de Türkiye’deki yatırımları ile dikkat çeken OPPO, yüksek kalitede ve kristal netliğinde ses performansı sunan gerçek kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Buds ile karşımıza çıktı. Hem oyun hem de müzik dinleme konusunda dikkatleri üzerine çeken bu kulaklık yapay zeka tabanlı gürültü azaltma teknolojisi ile konuşmalarda da rakiplerine göz dağı veriyor.

OPPO Enco Buds özellikleri ile neler sunuyor?

OPPO’nun yeni kulaklığında Bluetooth 5.2 teknolojisi yer alıyor. Bu sayede hem Android hem de iOS ile uyumlu olan kulaklık, şarj kutusunu açar açmaz eşleşiyor. Mobil oyun konusunda özellikle PUBG Mobile ve Fortnite gibi rekabetçi oyunlarda düşük gecikme çok önemli. OPPO’nun bu kulaklığında 80 ms’ye sahip oyun modu yer alıyor. Bu sayede oyunlardaki sesleri hem net olarak hem de gecikmesiz olarak duyabiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi en iyi performansı alabilmek için kulaklıkların güvenli ve rahat bir şekilde kulaklara oturması gerekiyor. OPPO Enco Buds, farklı kulak boyutları için ergonomik olarak tasarlanmış 3 farklı kulaklık ucuyla geliyor.

OPPO

Kulaklığın olmazsa olmazı olan basslar bu kulaklıkta 8mm büyüklüğünde dinamik sürücüler ile sağlanıyor. AAC codec sayesinde kristal netliğinde ses deneyimi sunan kulaklık, görüşme sırasında yapay zekası ile çevre gürültüsünü minimuma indirebiliyor. IP54 sertifikası sayesinde su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklılık sunan kulaklık tam dolu şarj ile 6 saate kadar kutusu ile 24 saate kadar deneyim sunuyor. Ayrıca 15 dakika şarj ile tam 1 saat kesintisiz müzik deneyimi bu kulaklıkta yer alıyor. Beyaz renk seçeneği ile gelen OPPO’nun yeni kulaklığı ülkemizde 369 TL’den satışa sunulacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.