Sinema Ağustos 18, 2021 9:45

Hızlı ve Öfkeli 10 Geliyor! Yok Artık!

Hızlı ve Öfkeli serisi tam gaz devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli 10 için bugün sürpriz bir şekilde vizyon tarihi açıklandı.
Hızlı ve Öfkeli 10 Geliyor! Yok Artık!

2001 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli, yarış tutkunlarının vazgeçilmez filmleri arasında yer almayı kısa süre içerisinde başarmıştı. Bir seri haline bağlayan bu film, en son Paul Walker’ın hayatını kaybetmesi ile büyük yara almıştı. Ancak başrol oyuncusunun hayatını kaybetmesi serinin ilerlemesine engel olamadı. 2 Temmuz’da vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 9’dan sonra şimdi de Hızlı ve Öfkeli 10 hakkında bilgiler geldi.

Hızlı ve Öfkeli 10 2023’te geliyor!

Yapımcı firmanın açıklamasına göre serinin onuncu filminin çekimlerine önümüzdeki Ocak ayında başlanacak. 7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girmesi beklenen onuncu filmden sonra bir de onbirinci film çekilecek. Yapılan açıklamalara göre onuncu ve onbirinci filmlerin çekimleri eş zamanlı yapılacak.

Vin Diesel ile Dwayne Johnson’ın aralarının pek iyi olmadığı uzun zamandır biliniyordu. Bu süreçte The Rock lakaplı Dwayne Johnson filmden çekildiğini açıklamıştı. 10. filmde yer almayacak olan Dwayne Johnson yerine yapımcının ünlü bir isim ile anlaşması bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 10

Daha uzun süreler bizlerle birlikte olacağını düşündüğümüz Fast and Furious serisinin yeni filminde hangi konunun ele alınacağı şimdilik bilinmiyor. Standart bir konunun üstüne çıkamayan ve bizce ortalama bir seri olan Fast and Furious, hala ekmek yiyorsa isminden yiyor diyebiliriz. Bakalım 10. film ile seri bambaşka bir boyuta taşınıp kült bir yapım olmayı başarabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.