Akıllı Telefon Ağustos 16, 2021 11:50

OnePlus 9T’nin Suyu Yeniden Isınmaya Başladı!

Yeni bir OnePlus akıllı telefon geliyor. Şirketin ürün yol haritasına bakıldığında bu modelin OnePlus 9T olduğu tahmin ediliyor.
OnePlus 9T’nin Suyu Yeniden Isınmaya Başladı!

2022 yılı ile birlikte OnePlus’ta radikal kararlar alındı. AR-GE birimini OPPO ile birleştiren markanın bundan sonraki süreçte Nord serisi telefonlara odaklanacağı açıklandı. Geçen yıllara kıyasla daha fazla Nord serisi telefon tanıtılması bunun zaten kanıtı. Amiral gemisi seviyesinde bu yıl şu ana kadar iki telefon tanıtıldı. OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro. OnePlus 9R ise üst segmenti hedefleyen bütçe dostu bir telefon oldu. Peki OnePlus, 2022’de yeni bir üst segment telefon daha duyurur mu? Son gelişmeler bunun olabileceğini gösteriyor; ki eğer olursa telefon OnePlus 9T ismiyle çıkış yapacaktır.

Son gelişmeler OnePlus’ın iç pazar için yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını gösteriyor. IMEI veri tabanında ortaya çıkan akıllı telefon NE2210 model numarasına sahip. Burada ‘NE’ telefonun kod adının ilk iki harfini, ’22’ ise telefonun 2022 yılında piyasaya sürüleceğini belirtmekte.

Şu an ufukta yeni bir Nord serisi telefon görünmüyor. OnePlus 10 serisinin de tanıtılmasına epey bir zaman var. Bu durumda tüm gözler 9T modeline çevriliyor. Tabii yeni bir Nord serisi telefon görmek de sürpriz olmayacaktır.

Öte yandan OnePlus geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından alt bölümdeki paylaşımı yaptı. Buradaki “The #OnePlus9 in tea.” ifadesinde bazılarına göre 9T’ye bir vurgu yapıldı. Önümüzdeki süreç bakalım nasıl bir OnePlus telefonu karşımıza çıkaracak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.