Ulefone Ağustos 12, 2021 15:55

Ulefone Armor 12 5G Taş Gibi Özelliklerle Geliyor

Sağlamlığı ile ön plana çıkacak olan Ulefone Armor 12 5G'den bugün güzel haberler geldi. İşte telefonun sızdırılan tüm özellikleri.
Ulefone Armor 12 5G Taş Gibi Özelliklerle Geliyor

Ulefone uzun zamandır yeni bir model ile karşımıza çıkmamıştı. Kendini özleten firmanın bugün Ulefone Armor 12 5G’nin yakında piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. Taş gibi sağlam olacak olan telefonun özellikleri de gelen sızıntılar ile kesinleşti diyebiliriz. Uygun fiyatlı olacak olan bu model özellikleri ile orta segmentte yer alacağının sinyallerini veriyor.

Ulefone Armor 12 özellikleri ile karşımızda

Sızıntıya işlemci ile ile başlayalım. Telefonda, MediaTek Dimensity 700 5G yonga seti yer alacak. 7nm üretim süreci ile üretilen bu yonga setine 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama eşlik edecek. Kullanıcılar TF kartı ile ekstra 1 TB depolama birimine yükseltme yapabilecek.

6.52 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğünde ekran ile gelecek olan telefonda 48 Megapiksel ana sensörlü dörtlü arka kamera yer alacak. Ön tarafa geçtiğimizde ise bizleri 16 Megapiksellik Seflie kamerası karşılayacak. Ulefone’un bu zamana kadar ki stratejisini göz önünde bulundurursak bu kameraların oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Sızdırılan bilgilere göre, çift süper lineer hoparlörü maksimum 106dB ses yüksekliği ile donatacak. Telefon kulaklıksız FM radyoyu ve 15W kablosuz şarjı destekleyecek. Armor 12 5G’nin gümüş iyon bazlı antibakteriyel katkı maddesi ekleyeceğini de belirtmekte fayda var. Yani bu telefon kendi kendini temizleyecek diyebiliriz.

Ulefone Armor 12

Android 11 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak olan telefonun fiyatı şimdilik bilinmiyor. Sadece Çin pazarına özel olarak geliştirilecek olan telefonun Avrupa pazarına açılıp açılmayacağını kestirmek güç. Son yıllarda rakiplerinin gerisinde kalan Ulefone’un önümüzdeki yıl toplama sürecine gireceğini ve yeni sağlamlığı ile dikkat çeken telefonlarını tanıtacağını düşünüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.