Razer Ağustos 12, 2021 14:53

Razer Hammerhead RGB Desteği ile Işıl Işıl

Razer'ın yeni TWS'si olan 2. nesil Razer Hammerhead RGB desteği ile kulağınızda ışıl ışıl yanacak. Peki, bu kulaklığın özellikleri neler?
Razer Hammerhead RGB Desteği ile Işıl Işıl

Oyuncuların hayallerini süsleyen ve ürünleri ile ön plana çıkan Razer bugün, kişiselleştirme ve yüksek ses kalitesine sahip 2. nesil Razer Hammerhead kulaklığını duyurdu. RGB desteği ile ön plana çıkan bu TWS, kulağınızın ışıl ışıl yanmasını sağlayacak. Peki, Razer’ın yeni canavarı bizlere neler sunuyor?

Yeni Razer Hammerhead True Wireless kulaklıklar, Chroma RGB özelliği sayesinde kullanıcılarına kulaklıkları renklendirme opsiyonu ile ön plana çıkıyor. iOS ve Android uygulaması sayesinde kulaklığın rengini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ayrıca özel modlar sayesinde renk geçişlerini bile önceden tanımlayabilirsiniz.

Oyun için geliştirilen bu kulaklıklar oyun modunda 60ms gecikme sunarak oyuncuların hayallerini süslüyor. PUBG Mobile ve Fortnite gibi rekabetçi oyunlarda seslerin doğru yerden ve gecikmesiniz gelmesini sağlayan bu kulaklıklarda çift evresel gürültü önleyici (ENS) özelliği yer alıyor. Ayrıca ANC özelliği de bu modelde yer veriliyor.

Razer Hammerhead

32.5 saate kadar kullanım sunan bu kulaklık, App Store ve Play Store’da yer alan Razer Audio uygulaması ile ses konusunda kişiselleştirilebiliyor. Örneğin müzik dinleyeceğiniz zaman bu uygulamadan müzik profilini seçebilirsiniz. Oyun oynayacağınız zaman ise daha fazla detay duymak için oyun modunu kullanabilirsiniz.

Avrupa’da 139 euro’dan satışa sunulacak olan bu kulaklığın çok yakında ülkemizde de satışa sunulacağını düşünüyoruz. Oldukça ergonomik bir yapıda olan bu kulaklıklar özellikle mobil oyuncuların rüyalarını süsleyecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.