WhatsApp Ağustos 11, 2021 18:52

WhatsApp Yeni Özellikler ile Karşımızda

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp yepyeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni gelen özellikleri çok seveceksiniz.
WhatsApp Yeni Özellikler ile Karşımızda

Facebook’un çatısı altında yer alan popüler mesajlaşma platformu WhatsApp yeni özelliklerini sunmaya tam gaz devam ediyor. Gizlilik politikasından dolayı bir dönem çok eleştirilen ve bu süreçte Telegram ve Signal’e müşterilerini kaptıran WhatsApp’tan atılımlar daha da gelmeye devam edecek gibi görünüyor.

WhatsApp 3D efektli emojilere sahip olacak

WhatsApp’ın yeni sürümü, 3D efektinin eklenmesiyle üç boyutlu olan güncellenmiş ifadeler de dahil olmak üzere çeşitli değişiklikleri beraberinde getiriyor. WhatsApp’ın 2.21.17.2 numaralı Beta sürümünde ortaya çıkan bu yeni özellikler çok yakında hem Android hem de iOS kullanıcılarına sunulacak.

Ek olarak, geliştiriciler, emojilerin resimlere, videolara ve GIF’lere eklenebileceği, erken benimseyenler için yeniden tasarlanmış yeni bir bölüm kullanıcılara sunuluyor. Aşağıdaki karşılaştırma görüntüsünde görebileceğini gibi, ifadeler yeniden tasarlanıyor. Popüler mesajlaşma platformu ayrıca, kategorisini seçerek bir ifadeyi hızla bulmanızı sağlayan kullanışlı bir panel de ekliyor.

WhatsApp

Geliştiriciler, güncellemenin aşamalı olarak kullanıma sunulduğunu ve yakında daha fazla beta kullanıcısının kullanımına sunulacağını belirtiyor. Yeni özelliklerine her geçen gün yenisini ekleyen WhatsApp’ın bir sonraki atılımı merakla bekleniyor. Mesajlaşma konusunda Telegram ve Signal gibi eğlenceli bir deneyim sunmak için harekete geçen Facebook, bakalım önümüzdeki aylarda bizlere neler sunacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.