Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 11, 2021 18:03

OnePlus Samsung ile Çok Pis Dalga Geçti

OnePlus katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor derken büyük bir şaka yaptı. Çinli firma Samsung'un katlanabilir telefonları ile dalga geçti.
OnePlus Samsung ile Çok Pis Dalga Geçti

OnePlus dün gece sürpriz bir şekilde Instagram ve Twitter hesabından katlanabilir telefon tanıtacağını gösteren bir gönderi paylaştı. Çinli firma tam da bugün yani Samsung’un katlanabilir telefonları olan Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modellerini tanıtacağı tarihe işaret etmişti. Bugün ise OnePlus’ın Samsung ile dalga geçtiği ortaya çıktı.

OnePlus’ın son paylaşımda iki birden iyidir ifadesine yer verilip katlanabilir telefon gibi görünen telefonların aslında iki adet OnePlus 9 olduğu ortaya çıktı. Bugüne özel sürpriz bir şekilde yüzde 50 indirime giden firma, bu indirim sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde uygulayacak.

 

Türkiye pazarına da giriş yapan Çinli firmanın rakibi Samsung ile dalga geçmesi sosyal medyada büyük ses getirdi diyebiliriz. Samsung’un OnePlus’ın bu dalgasına nasıl bir karşılık vereceği ise şimdilik bilinmiyor. Firmalar arasındaki rekabetlerin biz kullanıcılara yansıması oldukça sevindirici. Bu tatlı atışmalar sayesinde özellikle fiyat kırma olayları ile birçok kez karşılaşmıştı. Bakalım Güney Koreli firma bu atışma sonrası bir indirime gidecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.