Akıllı Telefon Ağustos 10, 2021 11:22

Galaxy Z Fold 3 5G İle Verilecek Hediyeler Belli Oldu

Galaxy Z Fold 3 5G'nin tanıtımına artık saatler kaldı. Samsung yeni nesil katlanabilir telefonlar birlikte bir hediye paketi sunuyor.
Galaxy Z Fold 3 5G İle Verilecek Hediyeler Belli Oldu

Samsung’un 11 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni nesil katlanabilir akıllı telefonlar tanıtılacak. Galaxy Z Fold 3 5G ve Galaxy Z Flip 3 5G bugüne kadar birçok habere konu oldular. Telefonların teknik özellikleri ve tasarım detaylarına dair neredeyse bilinmeyen bir şey kalmadı. Merak edilen hususlardan biri ön sipariş sürecinde telefonların yanında bir promosyon yer alıp almayacağı.

Galaxy Z Flip 3 için henüz belli olmasa da Samsung, Galaxy Z Fold3 ile birlikte 89 € değerinde bir hediye paketi hazırlamış görünüyor. Ön sipariş sürecine telefonla birlikte sunulacak pakette 25 watt hızlı şarj destekli adaptör, S Pen kalem ve S-Pen kalem destekli kılıf yer alıyor.

Telefonun yanında şarj cihazının hediye edilmesi, Galaxy Z Fold3’ün kutusundan herhangi bir adaptörün çıkmayacağı anlamına geliyor. Bu durum muhtemelen Galaxy Z Fold 3 için de geçerli olacaktır.

Galaxy Z Fold3 modelinde hem iç hem de dış ekran bu defa 120Hz tarama hızına sahip olacak. Telefonun iç ekranındaki kamera ise ekran altına gizlenecek. Böylece ilk kez bir Samsung telefonda ekran altı kamera teknolojisi kullanılacak. Fakat bu teknoloji OPPO ve Xiaomi’ninki kadar gelişmiş olmayacak. Kameranın bir miktar görüneceği iddia ediliyor. Avrupa fiyatı 1900 € seviyesinde olacak Galaxy Z Fold3’ün Türkiye fiyatının ise 20.00 TL’nin üzerinde olacağı kesin.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.