Akıllı Telefon Ağustos 9, 2021 12:50

Xiaomi’den Tokyo Olimpiyatları 2020’de Madalya Kazananlara Büyük Jest

Xiaomi Hindistan, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda madalya kazanan tüm sporcularına Xiaomi Mi 11 Ultra akıllı telefonu hediye edeceğini açıkladı.
Xiaomi’den Tokyo Olimpiyatları 2020’de Madalya Kazananlara Büyük Jest

Xiaomi Hindistan, 8 Ağustos tarihi itibariyle sona eren 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda madalya kazanan tüm sporculara Xiaomi Mi 11 Ultra akıllı telefonu hediye edeceğini açıkladı. Hindistan, 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda toplamda 7 madalya kazandı. Bu sonuç aynı zamanda ülkenin bugüne kadarki olimpiyatlardaki en büyük başarısı olarak kayıtlara geçti. Hindistan Hükumeti de yine bu sporcular için büyük ödüller açıkladılar.

Xiaomi Hindistan Genel Müdürü Manu Kumar Jain hem Facebook hem de Twitter hesaplarından bireysel sporlarda madalya kazanan altı oyuncuya Mi 11 Ultra hediye edeceklerini, takım sporlarında madalya kazanan Hindistan Ulusal Hokey takımı oyuncularının her birine ise Xiaomi Mi 11X hediye edileceğini açıkladı. Manu Kumar Jain, paylaşımında “Süper kahramanlar için süper telefon!” ifadesini kullandı.

Xiaomi’nin halihazırda en pahalı telefonu olan Mi 11 Ultra dünya genelinde satışa sunulmakta. Türkiye pazarına giriş yapıp yapmayacağı henüz netleşmeyen telefonun fiyatının en iyi ihtimalle 14 bin TL olması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.