Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 9, 2021 20:31

OPPO Band İnceleme! OPPO Watch Gibi Ama Değil de Gibi

Kısa bir süre önce pazar sunulan OPPO Band İnceleme videosu ile kafalardaki soru işaretlerini gideriyoruz. Peki OPPO Band bize be sunuyor?
OPPO Band İnceleme! OPPO Watch Gibi Ama Değil de Gibi

Yaşanan pandemi sonrasında birçok kişi sağlığına daha da fazla dikkat etmeye başladı. Bu noktada özellikle evde spor yapma aktivitesi de iyiden iyiye arttı. Sağlığımızı takip edebileceğimiz teknolojik ürünlerin başında ise akıllı saatler geliyor. Akıllı saatlerin fiyatları ise son dönemde ciddi anlamda arttı. İşte bu ortamda Band adı verilen daha ince ama akıllı saat özelliklerinde ürünler daha fazla tercih edilmeye başlandı. OPPO ise giyilebilir ürünler pazarına farklı farklı ürünler sunmaya devam ederken bir süredir haberlerini yaptığımız OPPO Band inceleme videosu ile kafalardaki soru işaretlerini gidermek istiyoruz.

OPPO Band 1,1 inç boyutunda AMOLED bir ekrana sahip. Ekran dikdörtgen şeklinde bir ekran ve 126×294 piksel çözünürlük ile geliyor. Sadece 10,3 gram ağırlığa sahip olan ürün silikon kordonu ile de bize sorarsanız oldukça şık ve spor. Bu noktada en önemli soru işareti ise sanırız pil tarafında zira OPPO Watch’ın pil performansından sonra OPPO Band‘ın pil performansı oldukça merak ediliyordu. 200 mAh pil gücü sayesinde ürün tam 12 gün şarj süresi sunabiliyor. Oksijen Sanitrasyonu, uyku takibi ve birçok spor aktivitesini takip edebildiğimiz OPPO Band bugün itibariyle 329 TL‘lik fiyatı ile de alınabilir bir noktada.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız videoyu birlikte izleyelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.