Akıllı Telefon Ağustos 9, 2021 17:52

Huawei’nin Porsche Design Serisinin Geleceği Ne Olacak?

Honor Porsche Design serini kaldığı yerden devam ettirecek. Son gelişmelere bakılırsa Honor Magic 3 serisinde bir de Porsche versiyon olacak.
Huawei’nin Porsche Design Serisinin Geleceği Ne Olacak?

Huawei’in Porsche Design ile olan ortaklığı hiçbir zaman alt markası olan Honor’a uzanmadı. Honor artık Huawei’ye ait bir marka değil ve görünüşe bakılırsa Porsche Design ile olan ortalığı bundan sonra Honor sürdürecek. Güvenilir bir kaynağın aktardıklarına göre 12 Ağustos tarihinde tanıtılacak Magic 3 serisinde Porsche Design versiyonu da olacak. Magic 3 Porsche Design haliyle serideki en pahalı model olacak.

Kaynağa göre Honor’un Magic 3 serisi Magic 3, Magic 3 Pro ve Magic 3 Porsche Design’den oluşacak. Geçen ay bazı haberlere konu olan Honor Magic 3 SE ve Magic Pro Plus modellerinden ise söz edilmiyor.

Honor’un 12 Ağustos tarihinde resmileştireceği Magic 3 serisine Snapdragon 888 Plus işlemcisi güç verecek. Geçen yıl tanıtılan Huawei Mate 40 Pro’ya benzer bir tasarıma sahip olacak telefonda 66 watt kablolu ve 50 watt kablosuz hızlı şarj desteği yer alacak. Serideki en üst versiyonda 100 watt hızlı şarj desteğinin olacağı gelen bilgiler arasında.

Magic 3 serisinde 3D yüz tanıma özelliği olacak. Kutudan Android 11 tabanlı Magic UI 5.0 ile çıkacak telefonda dörtlü bir arka kamera paketi olacak. Ana kamerada 50 megapiksellik bir sensör tercih edilirken, diğer üç kameranın ise 64 megapiksel olacağı iddia ediliyor. Honor’un Magic 3 serisini görücüye çıkaracağı etkinlikte Honor X20 modeli de tanıtılacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.