WhatsApp Ağustos 9, 2021 14:24

Android için WhatsApp Yeni Emojiler ile Güncellendi

WhatsApp'ın yeniliklerine bir yenisi daha eklendi. Android için WhatsApp yeni emojiler ile bugün güncellendi. İşte o emojiler.
Android için WhatsApp Yeni Emojiler ile Güncellendi

Facebook’un çatısı altında yer alan WhatsApp’a yeni özellikler gelmeye tam gaz devam ediyor. Yeni özelliklerini beta sürümünde kullanıma sunan popüler mesajlaşma uygulamasına bugün çok seveceğiniz yeni özellikler eklendi. Android için WhatsApp uygulaması aldığı 2.21.16.10 beta sürümü ile yeni emojilere sahip oldu. Bu emojiler ile duygularınızı daha rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Android için WhatsApp yeni emojiler ile daha keyifli oldu

Yeni emojiler arasında, yeni yüz ifadeleri olan nefes veren yüz, sarmal gözlü yüz ve bulut yüz, sargılı kalp ve yanan kalp, sakallı kadın ve erkek ve çiftler için kalpli sarılma emojisi yer alıyor. Bu emojileri hemen kullanabilmek için WhatsApp’ın Beta sürümünü Play Store’dan kayıt olmanız ya da APK. olarak indirip yüklemeniz gerekiyor.

WhatsApp zaten farklı durumlara uyacak yüzlerce emoji simgesine sahip. Emojiler; hava durumu, yemek, sağlık ve diğer alanlarda bir çok durumu ifade etmenizi sağlıyor. Ancak geliştiriciler düzenli olarak yeni emojiler ekliyor. iOS 15 ile birlikte yeni emojiler de iPhone ve iPad sahiplerine sunulacak. Android telefonlar için ise Android 12 güncellemesi ile bu yeni emojilerin ekleneceğini belirtelim.

Android için WhatsApp

WhatsApp’ın sürekli yenilikler sunup kullanıcıları platformunda tutmaya çalışması oldukça sevindirici. Yeni gizlilik politikası ile çok tepki toplayan popüler mesajlaşma platformunun bu yenilikleri sunması aslında zorunlu gibi bir şey oldu diyebiliriz. Çünkü uygulamayı birçok kişi terk etmiş ve Telegram ve Signal gibi rakip uygulamaları kullanmaya başlamıştı. WhatsApp’ın bir sonraki yeniliği ise merakla bekleniyor. Son olarak WhatsApp’a son gelen güncelleme ile hem iOS hem de Android sahiplerinin tek sefer görüntülenebilecek fotoğraf ve video gönderme özelliğini kullanıma sunduğunu belirtelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.