Akıllı Telefon Ağustos 7, 2021 20:51

Canlı Görüntüsü Sızdırılan Xiaomi Mi Mix 4 Şimdiden Yoğun İlgi Görüyor

Sadece üç gün sonra tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 4 şimdiden kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Telefon için ön talep alımı başladı
Canlı Görüntüsü Sızdırılan Xiaomi Mi Mix 4 Şimdiden Yoğun İlgi Görüyor

Xiaomi Mi Mix 4 cephesinde heyecan giderek artıyor. Son olarak kriter testinde karşımıza çıkan akıllı telefona Snadpragon 888 Plus işlemcisinin güç vereceği kesinleşti. Öte yandan telefon için Çin’in e-ticaret devi JD.com aracılığıyla ön talep alımı başladı. Şu an itibariyle 150 binden fazla kişi akıllı telefonu satın almak istediği yönünde talep oluşturdu.

Xiaomi Mi Mix 4’ün fiyatı henüz bilinmiyor, fakat bazı sızıntılar 930 $’dan başlayacağı yönünde iddia bulundu. Mi 11 Ultra ile kıyaslandığında Mi Mix 4 15 $ kadar daha pahalı olacak.

Arka kamera birimi Mi 11 Ultra modeline oldukça benzeyen Mi Mix 4’ün bir de canlı görüntüsü sızdırıldı. Bu görüntü Mi Mix 4’teki ekran altı ön kameranın hiçbir şekilde görünmeyeceğini onaylıyor. Telefonda 6.67 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüğünde OLED ekran yer alacak. Kavisli yapıdaki ekran aynı zamanda 120Hz tarama hızını destekleyecek. Alt bölümde başlıca özelliklerini sıraladığımız Mi Mix 4, ekran altı kameralı telefonlar arasında en iyi paneli taşıyan model olacak.

Xiaomi Mi Mix 4 Muhtemel Özellikleri ve Fiyatı

  • 6.67 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüğünde AMOLED esnek AMOLED ekran, uyarlanabilir 120Hz tarama hızı, HDR10+ desteği
  • Qualcomm Snapdragon 888 Plus işlemci birimi
  • 12GB RAM, 256GB dahili depolama
  • Üçlü arka kamera paketi (Ana kamera için 50 megapiksellik iddiası, periskop kamera)
  • 5.000 mAh büyüklüğünde pil, 120watt kablolu ve 80 watt kablosuz hızlı şarj
  • Android 11 tabanlı MIUI 12.5 kullanıcı arayüzü
  • IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.