Akıllı Telefon Ağustos 6, 2021 17:55

Samsung Birçok Telefon İçin Ağustos Güncellemesini Yayınladı

Samsung daha ağustos ayının ilk günlerinde birçok telefon için güncelleme yayınlamaya başladı bile. İşte güncelleme alan son telefonlar...
Samsung Birçok Telefon İçin Ağustos Güncellemesini Yayınladı

Aylık güvenlik odaklı güncellemeler söz konusu olduğunda kimse Samsung’un eline su dökemiyor. Aylık güncellemeleri Google’dan bile daha hızlı yayınlayan Samsung bugün itibariyle birçok Galaxy telefon için güncelleme yayına aldı.

Güney Koreli teknoloji devi emektar Note serisi telefonu Galaxy Note 8 için ağustos ayı güncellemesini dağıtmaya başladı. N950FXXSGDUG6 sürüm numarasını taşıyan güncelleme İspanya ve İngiltere’de indirilebilir durumda. Kullanıcı gizliliği ve güvenirliğini artıran güncelleme ile 40’tan fazla güvenlik düzeltmesi içeriyor. Kısa süre içerisinde daha geniş kitlere aktarılacak güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz. 2017 yılında tanıtılan Galaxy Note 8 aradan dört yıl geçmesine karşın hala güncelleme alıyor olması Android tarafında hakikaten şaşılacak ve övülecek bir durum.

Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung’un güncelleme yayınladığı bir diğer telefonu Galaxy S10 Lite oldu. Söz konusu telefon için de güncelleme ilk olarak İspanya’da başlamış görünüyor. G770FXXS5EUG5 sürüm numarasını taşıyan güncelleme diğerlerinde olduğu gibi gizlilik ve güvenlik odaklı iyileştirmeler / düzeltmeler içeriyor.

Öte yandan Samsung, Galaxy Note 20 ve Galaxy S20 serisi için güncellemeyi şimdi daha fazla pazarda kullanıcılarla buluşturuyor. Yine saydığımız bu modellerden herhangi birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncelleme sorgusu yapabilirsiniz. Samsung’un tüm bu güncellemeleri kademeli olarak dağıttığının altını çizelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.