Akıllı Telefon Ağustos 2, 2021 12:05

Xiaomi Mi Mix 4 İçin Beklenen Tarih Açıklandı

Xiaomi, ağustos ayında yeni bir indirim furyası başlatıyor. Şirketin indirim afişinde Xiaomi Mi Mix 4 'ün tanıtım tarihi açıklanmış olabilir.
Xiaomi Mi Mix 4 İçin Beklenen Tarih Açıklandı

Xiaomi’nin ağustos ayı içerisinde gerçekleştireceği kapsamlı etkinlik için meraklı bekleyiş sürüyor. Özellikle bu etkinlikte görücüye çıkacak Xiaomi Mi Mix 4 bu yılın en çok konuşulan telefonların biri olacak. Xiaomi’nin ekran altı kamera teknolojini kullanacağı modelin bazı teknik özellikleri geçtiğimiz gün Çin’de sertifika bilgilerinde ortaya çıktı. Şimdi ise Mi Mix 4’ün tanıtım tarihi açıklanmış olabilir.

Xiaomi, Ağustos 816 isminde yeni bir indirim kampanyası başlatacağını duyurdu. Hatırlayanlar olacaktır, haziran ayında 618 adlı bir indirim furyası başlattı. Çin’de gerçekleşecek büyük indirimler için bir afiş paylaşıldı ve buradaki bilgide şirketin 10 Ağustos’ta bir etkinlik gerçekleştireceğinden söz ediliyor. Xiaomi’nin büyük ağustos etkinliği büyük olasılıkla bu tarihte gerçekleşecek.

Etkinlik kapsamında tanıtılacak ürünler arasında en fazla ilgi Mi Mix 4 modelinde olacak. Mi Pad 5 serisi tabletlerin de görücüye çıkacağı etkinlikte Mi Note 11 ve Mi Note 11 Pro’nun tanıtılması bekleniyor. Xiaomi’nin iki yıl sonra yenileyeceği Mi Note serisi modeller de merakla bekleniyor.

Öte yandan Xiaomi’nin bir numarası Lei Jun bugün bir basın toplantısı gerçekleştirecek. Bu toplantıda etkinlik tarihinin resmileşmesi bekleniyor. Yine MIUI 13’ün tanıtılıp tanıtılmayacağı merak konusu. Son olarak bir şirket yetkilisi MIUI 13’ün daha optimize edilmeye ihtiyacı olduğu ve tanıtım etkinliğinin eylül ekim ayını bulabileceğinden söz etti.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.