Akıllı Bileklik Ağustos 2, 2021 10:27

Xiaomi Mi Band X Heyecanı Kısa Sürdü

Kısa süre önce bazı haberlere konu olan Xiaomi Mi Band X hakkında açıklama geldi. Xiaomi böyle bir bileklik duyurmayı planlamıyor.
Xiaomi Mi Band X Heyecanı Kısa Sürdü

Xiaomi, Mi Band serisi sayesinde giyebilir cihazlar kategorisinde dünyanın önde gelen markaları arasında yer almayı başardı. Şirket her yıl Mi Band serisini daha gelişmiş bir düzeye getirmekle kalmıyor, fiyatı da neredeyse bir önceki modelle aynı tutuyor. Mi Band serisi şu anda altıncı neslinde ve serinin son modeli olan Mi Band 6, piyasaya sürüldükten sonraki bir ay içinde bir milyondan fazla satmayı başardı. Geçtiğimiz gün ise markanın yeni bir giyilebilir ürünü olan Xiaomi Mi Band X üzerinde çalıştığına dair bazı haberler ortaya çıktı.

Mi Band X cephesinden gelen ilk bilgiler kısa süre içerisinde heyecana neden oldu. Bilekliğin Nubia Watch gibi kordonlar da dahil olmak üzere uzunlamasına bir ekrana sahip olacağı bildirildi. Fakat tüm bu gelişmelerin neden olduğu heyecan kısa sürdü.

Xiaomi’nin Halkla İlişkiler Departmanından Wang Hua, Mi Band X’e ilişkin bilgiler aktarılan toplantının iki yıl öncesine ait olduğunu bildirdi. Kurum içi eğitim programının parçası olduğunu belirtilen cihazın hiçbir zaman üretime geçmeyecek bir prototip olduğu aktarıldı.

Mi Band X heyecanın kısa sürmesinin ardından gözler haliyle Mi Band 7’ye çevrilecektir. Gelecek yıl mart ayında tanıtılması beklenen akıllı bilekliğe dair sızıntılar önümüzdeki haftalarda başlayacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.