Akıllı Telefon Temmuz 30, 2021 18:55

Huawei P50 ve P50 Pro’nun Kutusundan Şarj Cihazı Çıkıyor mu?

Huawei P50 ve P50 Pro tanıtıldı ve ilk kutu açılış görüntüleri gelmeye başladı. Bakalım telefonların kutusundan şarj cihazı çıkıyor mu?
Huawei P50 ve P50 Pro’nun Kutusundan Şarj Cihazı Çıkıyor mu?

Huawei P50 ve P50 Pro son dönemki akıma uyarak kutu içerisinde şarj cihazıyla gelmiyor. Apple’ın başlattığı bu hareket daha sonra birçok Android üreticisi tarafından ne yazık ki benimsendi. Son olarak Huawei de yeni nesil P50 serisinde kutudan şarj cihazını çıkardı. Huawei P50 serisi bir model satın aldığınızda telefonu şarj etmek için ekstra 66 watt gücünde bir adaptör de almanız gerekecek.

Aslına bakarsanız Huawei bunun işaretini vermişti. Çinli teknoloji devi nisan ayında yeniden satışa çıkardığı Mate X2, Mate 40 Pro, Nova 8 Pro ve Nova 8 modellerinde kutudan şarj cihazını çıkardı.

Huawei P50 serisinde kafa karıştırıcı bir durum da söz konusu. Huawei’in resmi sitesinde telefonların kutu içeriğinde şarj cihazına yer verilse de, satış kutusunun kalınlığı ve kutu açılış videoları şarj cihazının olmadığını onaylıyor. Dileriz Huawei, P50 serisini satışa çıkardığı ülkelerde telefonla birlikte şarj cihazı, akıllı saat ya da kablosuz kulaklık gibi promosyonlar sunar.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.