Akıllı Telefon Temmuz 30, 2021 10:53

Galaxy Note 21 İçin İmza Kampanyası Başlatıldı!

Galaxy Note 21 serisinin bu yıl tanıtılmayacağı Samsung tarafından resmen açıkladı. Ancak hayranları hala Note serisi telefon istiyor.
Galaxy Note 21 İçin İmza Kampanyası Başlatıldı!

Yaklaşık on yıldır ilk kez yeni bir Galay Note serisi telefon olmayacak. Bu özellikle Galaxy Note serisi hayranlarını pek de mutlu etmiyor. Akıllı telefon dünyasında iPhone’dan sonraki en büyük devrimlerden birini gerçekleştiren Galaxy Note serisi Samsung’un ürün yol haritasından çıkıyor mu? Hayranlar kızgın ve bu yıl Galaxy S22 serisinin yerine Galaxy Note 21 serisinin tanıtılmasını istiyor.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile sitesi change.org sitesinde yeni bir imza kampanyası başlattı. Yaklaşık 10 bin kişinin şimdiden imzaladığı kampanyada kullanıcıları Galaxy S22 yerine Galaxy Note21’in tanıtılmasını istiyor.

Samsung güncelleme

Samsung yaptığı resmi açıklama üzerine tabii ki bu yıl yeni bir Note serisi telefon duyurmayacak. Ancak site ve Note serisi hayranlarının bu kampanyası epey ses getirecektir. Samsung’un bu özel telefon serisini 2021 yılında neden tanıtmak istemediğini anlayabilmiş değiliz. Huawei bunca kısıtlama ve yaptırıma rağmen iyi kötü Huawei P50 serisini duyurmayı başardı. Samsung’un Note serisindeki bahanesi ise iddiaya göre çip krizi. Peki aynı dönemde aynı işlemcili birçok telefon tanıtılırken, üstelik bunlardan üç tanesi Samsung cephesinden (Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy S21 FE) gelmekteyken, burada oturup çip krizinden bahsetmek pek de inandırıcı olmayacaktır.

Samsung, Note hayranlarını bakın S-Pen’in özelliklerini bir kılıf eşliğinde Galaxy S21 ve katlanabilir telefonlara getirdik dese de, bu hayranları tatmin edecek bir gelişme değil. Bakalım 2022 yılında yeni bir Note serisi telefon tanıtılacak mı? Benim beklentim serinin sonlandırıldığı yönünde ve bu alıştıra alıştıra yapılacak. Dilerim yanılırım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.