Akıllı Telefon Temmuz 29, 2021 10:51

Realme MagDart Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı Çok Fazla Cihazı Şarj Edecek

Realme MagDart manyetik kablosuz şarj cihazı 3 Ağustos'ta tanıtılacak. Son sızıntıya göre ürün çok daha fazla cihazla uyumlu görünüyor.
Realme MagDart Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı Çok Fazla Cihazı Şarj Edecek

Realme, 3 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte yeni amiral gemisi telefonu Realme Flash’ın yanı sıra manyetik ilk kablosuz şarj cihazını da duyuracak. Realme MagDart olarak isimlendirilen kablosuz şarj cihazı son gelişmelere bakılırsa sadece akıllı telefonlarla uyumlu olmayacak. Detaylara göz atalım.

Yeni nesil şarj teknolojisi çok çeşitli cihazlar tarafından desteklenecek. Güvenilir bir kaynak tarafından paylaşılan son bilgilerde MagDart’ın dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı saatler ve gerçek kablosuz kulaklıkları da şarj edeceği görüldü. Realme’nin önümüzdeki günlerde ürün yelpazesine ilk kez dizüstü bilgisayar ve tablet modelleri ekleyeceğini de hatırlatalım.

Merak edilen ise Realme’nin bu yeni şarj protokolünü diğer markaların kullanıp kullanmayacağı. Bunun için markanın 3 Ağustos tarihli etkinliğini beklememiz gerekiyor.  iPhone 12 serisi ile birlikte tanıtılan MagSafe teknolojisi sadece iPhone modellerinde kullanılabilmekte. Realme’nin ise bu teknolojiyi diğer tüm Android üreticileriyle paylaşmasını umuyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.