Akıllı Telefon Temmuz 27, 2021 15:33

OnePlus 9T Bekleyenler Bu Gelişme Sizi Üzecek

Güvenilir bir kaynağın aktardığına göre bu yıl OnePlus 9T modeli olmayacak Bu önemli gelişmeye dair son bilgileri aktarıyoruz.
OnePlus 9T Bekleyenler Bu Gelişme Sizi Üzecek

2021, OnePlus için mobil dünyasında radikal kararların verildiği bir yıl oluyor. OPPO ile perde arkasındaki ilişkisini bu yıl resmiyete döken marka, akıllı telefonlarda ColorOS arayüzüne geçiş yapmaya başladı. Değişim sadece bununla sınırlı kalmayacağa benziyor. Nord serisi telefon tanıtımlarını artıran şirket OnePlus 3T’den bu yana duyurulan T serisini de bu sene sonlandırmaya hazırlanıyor. Güvenilir bir kaynak bu yıl OnePlus 9T modelinin olmayacağı bilgisini verdi.

8T serisinde Pro modeli geçen yıl es geçen şirket, bu yıla geldiğimizde ise 9T modelini gündeminde çıkarmış görünüyor. Bu gelişme henüz OnePlus tarafından doğrulanmış değil. Ancak şirketin son dönem akıllı telefon satışları göz önüne alındığında artık Nord serisine daha fazla odaklanmak için OnePlus 9T’yi tanıtmaması aslında mantıklı görünüyor.

9T’nin iptal edilmesinde tüm dünyayı etkileyen çip krizinin etkisinden de söz edebilir. OnePlus her ne kadar daha önce bu yönde bir sıkıntı yaşamadıkları yönünde açıklamalarda bulunsa da, o zamandan beri durumun daha da kötüleştiği ortada.

Her iki durumda da 9T modelini bekleyenler hayal kırıklığına uğradılar. Yeni bir OnePlus telefon almak isteyenler tercihini OnePlus 9 serisinden yana kullanacak ya da OnePlus 10 serisini bekleyecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.