Honor Temmuz 27, 2021 12:21

Honor Magic 3 İşlemcisi ile İlke İmza Atacak

Honor'ın yeni canavarı Honor Magic 3 için beklenen açıklama geldi. Telefonun işlemcisi Honor'ın CEO'su tarafından resmi olarak açıklandı.
Honor Magic 3 İşlemcisi ile İlke İmza Atacak

Huawei’nin Amerika’nın yaptırımlarından dolayı satmak zorunda kaldığı markası Honor, yükselişine tam gaz devam ediyor. Çinli firma çok yakında karşımıza Honor Magic 3 ile çıkacak. Ağustos ayında tanıtılacak olan bu canavar için bugün herkesi sevindiren açıklamalar Honor’ın CEO’su George Zhao‘dan geldi. George Zhao, yeni telefonlarının Qualcomm’un Snapdragon 888 Plus yonga setinden besleneceğini resmi olarak açıkladı.

Honor Magic 3 Snapdragon 888 Plus ile gelecek

Global CEO Tech Talk etkinliğinde konuşan CEO; “Yapay zeka performansında yüzde 20’nin üzerinde bir güncellemeyle Snapdragon 888 Plus, aynı anda birden fazla ağı çalıştırabilir. Platformun endüstri lideri performansı, HONOR Magic3 Serisine sınıfının en iyisi mobil ve kamera deneyimi sunma esnekliği sağlıyor.” ifadesini kullandı.

George Zhao ayrıca yeni telefonlarının tasarımları hakkında da bilgi verildi. CEO; yeni telefonların fotoğraf ve video dünyasında çekim yapmak için günün en iyi zamanı olarak tanınan Magic Hour’un renklerinden ilham alınarak tasarlandığı belirtti.

Yeni tasarım anlayışı gün batımından önceki veya gün doğumundan sonraki 15-20 dakikalık periyotta, güneş ufkun -6 derece ile -4 derece arasında olduğu zaman, gökyüzü koyu mavi renkte aydınlanıyor. Güneş ufukta -4 derece ile 6 derece arasında olduğunda, gökyüzü pembe veya pembe-altın rengine bürünüyor.

Honor Magic 3

Honor Magic 3

Blue Hour ve Golden Hour olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile gelecek olan Honor’ın yeni canavarı tasarımsal açıdan kullanıcıların kalbini çalmayı başaracak gibi görünüyor. Kamera tarafında da bir dizi iyileştirme ile gelecek olan Magic 3 ailesi, Avrupa pazarında Google Mobil Servisleri ile satışa sunulacak.

Ambargolardan kurtulan Honor’ın rekabet için kısıtılamaları bertaraf etmesi oldukça sevindirici. Global pazarda kısa bir sürede önemli bir oyuncu olacak olan Honor’ın, Xiaomi’nin tahtını sallaması bekleniyor. Fiyat konusunda istenilen bir seviyeye inebilirse Honor’ı tutmak rakipleri için oldukça zor olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.