Akıllı Saat Temmuz 25, 2021 18:54

OPPO Watch 2 Tüm İhtişamıyla Karşınızda!

Tanıtımına saatler kala OPPO Watch 2 akıllı saatin görüntüleri güvenilir bir kaynak tarafından yayınlandı. Karşınızda OPPO'nun yeni saati.
OPPO Watch 2 Tüm İhtişamıyla Karşınızda!

OPPO, takvimler 27 Temmuz’u gönderdiğinde ikinci nesil akıllı saatini görücüye çıkaracak. OPPO Watch 2 cephesinden birçok görüntü ünlü sızıntı kaynağı @evleaks tarafından yüzüne çıkarıldı. Birinci görselde akıllı saatin sesli arama işlevine sahip olduğu görülüyor. Birinci nesil OPPO Watch’da da bu özelliğin olduğu göz önüne alındığında devam modelde olması şaşırtıcı olmadı. OPPO Watch2’nin ayrıca Çin’de eSIM desteğine sahip olduğu bildiriliyor.

Kaynak tarafından paylaşılan ikinci fotoğrafta OPPO Watch2 bir harita üzerinde yol tarifi gösteriyor. bu gelişme de yine akıllı saatin yerleşik bir GPS modülüne sahip olacağı anlamına geliyor. Yerleşip GPS’in birinci nesil OPPO Watch akıllı saatte de yer aldığını hatırlatalım.

Oppo henüz Watch2 hakkında çok fazla açıklama yapmadı, ancak Çinli perakendeci JD.com, giyilebilir cihazın Apollo 4s çipine, oyun modu ve kamera kontrolü ile geleceğini ortaya çıkardı.

Önceki sızıntılara göre akıllı saat Snapdragon Wear 4100 işlemcisinden güç alacak. 16 GB depolama, eSIM ve LTE desteği, yeni Oppo Relax uygulaması ve stres algılama akıllı saatin öne çıkan diğer bazı özellikleri olacak.

42 mm ve 46 mm şeklinde iki versiyonla çıkış yapacak akıllı saatin öncülüne göre çok daha iyi bir pil süresine sahip olacağı gelen bilgiler arasına. OPPO’ya göre Watch 2 96 saatlik bir kullanım sunacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.