Mobil Temmuz 24, 2021 15:04

Apple AirPods 3 İçin Tarih Verildi!

Apple AirPods 3 kablosuz kulaklık için tarih verildi. Yeni bir rapor kablosuz kulaklığa dair önemli gelişmeler aktarıyor.
Apple AirPods 3 İçin Tarih Verildi!

Apple’ın bu yıl eylül etkinliğinde iPhone 13 ailesi ile birlikte yeni bir kablosuz kulaklık duyurması bekleniyor. Yakın zamanda canlı görüntüsü sızdırılan kulaklığın Apple AirPods 3 ismiyle çıkış yapacağı konuşuluyor.

Digitimes tarafından yayınlanan yeni bir raporda Apple’ın bir sonraki kablosuz kulaklığı hakkında önemli bilgiler yer alıyor. AirPods 3, şirketin muhtemelen 14 Eylül’de gerçekleştireceği sonbahar etkinliğinde tanıtılacak. Raporda  ayrıca Airpods 3’ün büyük bir fiyat artışı görmeyeceği ve iPhone 13 serisinin kutu içinde bir kulaklık seti ile gelmeyeceği göz önüne alındığında kulaklığa olan talebin fazla olacağı bildiriliyor.

Yakın zamanda yayınlanan bir görüntünün AirPods 3’e ait olduğu öne sürüldü. AirPods Pro’da görülen kauçuk uçlar yerine AirPods 3, orijinal AirPod benzeri bir tasarım sergileyecek. Kısa bir gövde ve bir sensörün yanı sıra ön tarafta mikrofon ile gelecek. Görsel, standart beyaz renk tonundaki kulaklığı gösteriyor.

AirPods 3’ün yeni bir yonga seti ile gelmesi bekleniyor ve Apple’ın kayıpsız ses teknolojisini desteklediği söyleniyor. Ek olarak, kulakiçi kulaklıkların AirPods 2’ye kıyasla iyi bir pil ömrüyle gelmesi bekleniyor. AirPods 3 ayrıca AirPods Pro’ya göre daha düşük bir fiyattan satışa sunulacak. Apple’ın 14 Eylül tarihli etkinliği yaklaştıkça iPhone 13 serisi dışında tanıtılacak diğer ürünler de netlik kazanmaya başlayacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.