Akıllı Telefon Temmuz 23, 2021 19:55

Galaxy A71 ve OnePlus 8T İçin Yeni Güncelleler

Samsung ve OnePlus cephesinde yeni güncellemeler yayınlandı. Galaxy A71 ve OnePlus 8T güncellemeleri neler getiriyor göz atalım.
Galaxy A71 ve OnePlus 8T İçin Yeni Güncelleler

Galaxy A71 ve OnePlus 8T için önemli güncellemeler yayınlandı. Galaxy A71 modelinden başlayalım. Geçen yılın öne çıkan orta segment telefonlarından biri olan Galaxy A71 için A715FXXU5BUF5 sürüm numarasını taşıyan yeni bir güncelleme başladı. Birkaç gün içerisinde yaygın şekilde kullanıma sunulacak güncelleme Samsung ve Google’ın işletim sistemine dahil ettiği Temmuz 2021 güvenlik düzeltmelerini içeriyor.

Sistemi daha kararlı ve güvenli bir hale getiren güncelleme henüz ülkemizde başlamamış görünüyor. Güncelleme Türkiye’de başladığı takdirde ilgili duyuruyu sizlere yapacağız. Yine de ara ara telefonunuz Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatmayı unutmayın. Öte yandan Samsung temmuz güncellemesini hızlı bir şekilde dağıtmayı sürdürüyor. Şu ana kadar 40’tan fazla Galaxy telefon için temmuz güncellemesi yayınlanmış durumda.

Samsung Galaxy A71

Gelelim OnePlus 8T için yayınlanan güncelleme. OnePlus 8T’nin son güncellemeyi almasının üzerinden iki ay geçti ve telefon şimdi bazı pazarlarda yeni bir güncelleme almaya başladı. OxygenOS 11.0.9.9 sürüm numarasını taşıyan yeni yazılımda güncelleme notunda iyileştirilmiş kararlılık ve bilinen sorunlara yönelik çözümlerden söz ediliyor.

Güncelleme detaylarında “Gece Manzarası” modunda çekim yaparken ekranın yanıp sönmesi ile ilgili bir sorunda gideriliyor.  Güncelleme ayrıca, OnePlus Store uygulamasını varsayılan olarak telefonunuza yükler, ancak şirket bunu hemen kaldırabileceğinizi not eder. OnePlus 8T için Avrupa ve Kuzey Amerika’da yayınlanan güncellemeyi dilerseniz telefonunuzda Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.