Samsung Temmuz 22, 2021 18:54

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Gerçek Su Geçirmez Özelliği ile Gelecek

Samsung'un yeni katlanabilir telefonları olan Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3'ün gerçek su geçirmez özelliği ile geleceği ortaya çıktı.
Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Gerçek Su Geçirmez Özelliği ile Gelecek

Bildiğiniz gibi halihazırda piyasada çeşitli markalara ait birkaç katlanabilir telefon bulunuyor. Ancak bu telefonların hiçbiri herhangi bir derecede toz ve nem direncini karşılamıyor. Kaynağa göre, bu yıl Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün piyasaya sürülmesiyle bu durum değişecek değişecek.

XDA Developers, Samsung’un iki yeni katlanabilir akıllı telefonunun IPX8 derecesini karşılayacağını söyledi. Bu, suya uzun süre daldırılmaya dayanabilecekleri anlamına geliyor. Aynı zamanda X derecesi, akıllı telefonun partikül madde ve toza karşı koruması da sağlayacak

Samsung, yaklaşmakta olan Z Fold 3 ve Z Flip 3 katlanabilir telefonları için ön sipariş almaya başladığını duyurdu . Bunu yaparken, şirket insanlara gelecekteki katlanabilir telefonlardan biri için iki cihaza kadar değiştirme fırsatı vererek daha da büyük bir indirim de sunuyor.

Z Fold 3’ün 6,5 inç dahili ekrana ve 7,5 inç katlanabilir ekrana, Snapdragon 888 yonga setine, üçlü kameraya ve gelişmiş S-Pen’e sahip olması bekleniyor. Galaxy Z Flip 3 ise 6.7 inç katlanabilir ekrana, 1.9 inç kapaklı ekrana, Snapdragon 888’e, çift kameraya ve kompakt boyuta sahip olacak.

Galaxy Z Fold 3

11 Ağustos’ta tanıtılacak olan yeni katlanabilir telefonların fiyatları şimdilik bilinmiyor. Tahminlerimize göre dikine katlanabilen Z Flip 3, 1.500 dolar fiyat bandında olacak. Z Fold 3’ün ise 1.999 dolardan satışa sunulacağını düşünüyoruz. Samsung’un katlanabilir telefon alanındaki elini güçlendirecek olan bu modeller Türkiye pazarında da satışa sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.