Samsung Temmuz 21, 2021 13:35

Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için Tarih Verildi!

Samsung, Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 ve yeni ürünlerini tanıtacağı Galaxy Unpacked etkinliği için tarih verdi. Yeni canavarlar yakında geliyor.
Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için Tarih Verildi!

Güney Koreli Samsung, 11 Ağustos’ta resmi olarak Samsung Galaxy Unpacked etkinliğini düzenleyeceğini açıkladı. Bu etkinlik koranavirüs salgınından dolayı diğer etkinlikler gibi sanal olarak düzenlenecek. Etkinlikte son çıkan söylentilere göre şirket, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 katlanabilir telefonlarını tanıtacak .

Etkinlikte ayrıca firmanın kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2 ve sağlık özellikleri ile donatılmış Galaxy Watch 4 akıllı saatini de tanıtması bekleniyor. Etkinliğin en çok beklenen katlanabilir telefonlarına göz atacak olursak; Z Fold 3’ün ekran altı kamera teknolojisi ile gelmesi bekleniyor. S-Pen destekli olmasına kesin gözüyle bakılan bu model ile Galaxy Note 21 ailesinin bu yıl gelmeyeceği kesinleşmiş oldu diyebiliriz.

Z Flip 3’ün bildirimler için geniş bir ikinci ekran, 6GHz ve mmWave 5G desteği ile küçük bir yükseltme olması bekleniyor. Ancak yalnızca Z Fold 3’ün UWB ve Wi-Fi 6E desteğine sahip olduğu söyleniyor. Z Flip 2’nin yeni teknolojiler ile yükseltilmiş sürümü olacak olan yeni model fiyat olarak 1500 dolar bandında olması bekleniyor.

Samsung’un bu etkinlikte çok düşük ihtimal de olsa uzun zamandır konuşulan ve yılan hikayesinde dönen Galaxy S21 FE modelinin de tanıtılacağı söyleniyor. Uygun fiyatlı olacak olan bu modelin biz 2021’in son çeyreğinde tanıtılacağını düşünüyoruz.

Galaxy Watch 4‘ün 40mm ve 44mm modellerinin yer alacağı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor. Bu modeller yakın zamanda tanıtılan yeni One UI Watch arayüzüne sahip yeni Wear OS tarafından desteklenecek ilk Galaxy saati olacak . Daha önceki söylentiler, akıllı saatin yeni bir 5nm işlemci tarafından destekleneceğini ve titanyum alaşımlı bir çerçeveye sahip olabileceğini ortaya koyuyordu.

Samsung’un YouTube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak olan bu etkinlikte bakalım bizleri sürpriz ürünler karşılayacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.