Akıllı Telefon Temmuz 20, 2021 13:57

Samsung Gövde Gösterisi Yapacağı Etkinliğin Tarihini Açıkladı

Samsung, katlanabilir telefonların yanında akıllı saat ve kulaklık tanıtımları için beklenen etkinliğin tarihini açıkladı.
Samsung Gövde Gösterisi Yapacağı Etkinliğin Tarihini Açıkladı

Temmuz ve ağustos ayı mobil dünyası açısında epey hareketli olacak. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde OnePlus, POCO ve Realme epey iddialı görünen bir dizi telefon tanıtacak. Ağustos ayına geldiğimizde ise Samsung ve Xiaomi cephesinden kapsamlı etkinlikler bekleniyor. Bekleyiş sürerken Güney Koreli teknoloji devinden beklenen açıklama geldi. Buna göre 11 Ağustos tarihinde birçok Galaxy ürün resmiyet kazanmış olacak.

Bunların başında Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modelleri geliyor. Teknik özellikler ve tasarım detayları büyük ölçüde belli olan katlanabilir telefonların son olarak fiyatları ortaya çıktı. Fiyatlar beklendiği gibi önceki katlanabilir telefonlara kıyasla %20 seviyesinde daha ucuz olacak.

Galaxy Z Fold 3 Güney Kore’de 1.655 $ – 1,741 $ aralığında satışa sunulacak. Galaxy Z Flip 3 ise 1.045 $ ila 1.110 $ aralığında fiyatlandırılacak. Bu fiyatlar göz önüne alındığında Z Fold 3, Z Fold 2’ye kıyasla %17 daha ucuz, Z Flip 3 ise Z Flip’e kıyasla %27 daha ucuz olacak. Samsung ayrıca katlanabilir telefonların satışlarını artırmak adına takas planları da hazırlıyor.

Şirketin 11 Ağustos tarihli Unpacked etkinliğinde katlanabilir telefonlara ek olarak Galaxy Watch4 ve Watch4 Classic akıllı saatler ve Galaxy Buds2 tamamen kablosuz kulaklık tanıtılacak. Bu ürünlerin muhtemel fiyatlarına gelince;

Galaxy Watch 4’ün 40mm’lik versiyonu 350 € ila 370 € arasında fiyatlandırılacak. Aynı saatin 44mm’lik versiyonu içinse fiyatın 380 € ila 400 € arasında olacağı ifade ediliyor.

Görselleri kısa süre önce ortaya çıkan Galxy Watch 4 Classic modelinde 42 mm için fiyat 470 € – 500 €, 46 mm’lik versiyon ise 500 €– 530 € arasında fiyatlandırılacak.

Galaxy Buds Plus’ın devamı olan Galaxy Buds 2’nin fiyatına gelince; tam kablosuz kulaklığın 180 € ila 200 € arasında fiyatlandırılması bekleniyor. Fiyatlar ayrıca pazara göre farklılık gösterecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.