Apple Temmuz 19, 2021 15:22

iPhone 13 Pro Sınırlı Sayıda Satışa Sunuldu! Fiyatı Cep Yakıyor!

Apple'ın daha tanıtmadığı iPhone 13 Pro modeli satışa sunuldu. Lüks tutkunları için Caviar rekor fiyata yeni modelleri ön siparişe sundu.
iPhone 13 Pro Sınırlı Sayıda Satışa Sunuldu! Fiyatı Cep Yakıyor!

Popüler telefonların pahalı sürümlerini üretmesi ile tanınan Caviar, yeni nesil iPhone’ların tanıtılmasını bu sefer bekleyemedi. Caviar, iPhone 13 Pro modelini sürpriz bir şekilde ön siparişe sundu. Cep yakan fiyatı ile gelen telefon, bu sayede tasarımı ile de karşımıza çıkmış oldu. Görünüşe göre söylentiler yüzde 100 doğru çıkacak ve yeni nesilde lensler oldukça büyüyecek.

iPhone 13 Pro rekor fiyata satışa sunuldu

Koleksiyonun dekorasyonunda Caviar tasarımcıları; öğütülmüş kahve, doğal vanilya, gül goncası, dağ papatyaları ve peygamber çiçeklerini kullanıyor. Gövde maun ağacından yapılacak. Yaratıcıların söylediklerine göre, doğal malzemeler olan baz ile biyosit kullanılacak. Ayrıca kasa plastikleştirici ve çözücü içermeyen maddelerle birleştirilecek. Anlayacağınız tam bir doğa dostu olacak.

Lüks seri toplamda dört model içerecek. Bunlar; Çekilmiş kahve ve vanilya parçacıkları ile Vanilya Kahve, Alp dağ peygamber çiçeği ile Alp Peygamber Çiçeği, kurutulmuş gül yaprakları ile Baharatlı Gül ve papatya çiçeği ile Alp Papatya olarak isimlendirilecek.

Caviar ayrıca kahve, peygamber çiçeği, gül, vanilya ve papatyanın doğal kokularının üç aya kadar süreceğini ve daha sonra eski haline getirilebileceğini vaat ediyor. Koleksiyon 13 Pro için oluşturulsa da isteyenler bu tasarımları iPhone 12 Pro‘ya göre sipariş edebilirler.

Caviar’ın yeni serisi tam 45.000 TL’den satışa sunulacak. Sadece 99 adet üretilecek olan bu modelin Ekim ayında satışa sunulması bekleniyor. Apple’ın Eylül ayında yeni serisini daha tanıtmadan böylesine net bir şekilde sızdırılması Cupertinolu firma açısından pek iyi olmayacak gibi görünüyor. Muhtemelen Apple, önümüzdeki yıl tanıtacağı yeni modellerin sızdırılmaması için büyük çaplı önlemler alacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.