Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 19, 2021 19:57

Galaxy Buds 2 En Net Görselleri ile Sızdı

Samsung'un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2 en net görselleri ile karşımıza çıktı. Samsung bu sefer AirPods'a rakip olacak.
Galaxy Buds 2 En Net Görselleri ile Sızdı

Samsung’un yakında tanıtılacak olan gerçek kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds 2 en net görselleri ile karşımıza çıktı. Uygulama desteği ile de özellikleri görünen kulaklık aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği ile gelecek. Ses konusunda AirPods Pro ayarında olması beklenen bu kulaklık önümüzdeki aylarda bizlerle birlikte olacak.

Galaxy Buds 2 özellikleri belli oldu

Tim Schneeberger tarafından gelen bilgilere göre; kulakiçi kulaklıklar, tek dokunma, çift dokunma, üçlü dokunma ve dokunup basılı tutma eylemlerini ayrı ayrı etkinleştirme/devre dışı bırakma özellikleri ile gelecek. Sızıntılara göre; pil gösterge paneli yeniden tasarlanmış görünüyor.

Ekran görüntüsünde her bir kulaklığın içinde 61 mAh kapasiteli batarya olduğu ve kasanın 472 mAh kapasitesi olduğu net bir şekilde görünüyor. Diğer ayarlar arasında bir equlaizer ayarı, kesintisiz geçiş ve yeniden tasarlanmış kulaklıklarımı bul bölümü yer alıyor.

Galaxy Buds 2

Kulaklıklarımı bul özelliği sayesinde eğer kulaklığınızı kaybederseniz harita üzerinden yerini tespit edebileceksiniz. Bilgilere göre Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı, siyah, beyaz, gri/yeşil, mor ve sarı olmak üzere 5 renkte gelecek.  Galaxy Buds 2’nin, muhtemelen 11 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy Unpacked etkinliği sırasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarını tanıtacağı bu etkinlikte, muhtemelen telefonları ön sipariş ile satın alanlara kulaklık hediye edilecek. Samsung bu tip kampanyaları ile hem satış rakamlarını artırıyor hem de portföyüne kullanıcı katmayı başarıyor. Son olarak bu kulaklığın hem iOS hem de Android telefonlar ile uyumlu olacağını belirtelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.