Akıllı Saat Temmuz 18, 2021 10:56

Realme Band 2 Daha Büyük Ekran ve Gelişmiş Özellikleriyle Karşımızda

Realme'nin önümüzdeki haftalarda resmi duyurusunu gerçekleştireceği uygun fiyatlı akıllı bilekliği Realme Band 2 ortaya çıktı.
Realme Band 2 Daha Büyük Ekran ve Gelişmiş Özellikleriyle Karşımızda

Realme’nin uygun fiyatlı spor bilekliği Realme Band’ın tanıtımı üzerinden bir yıl geçti. Akıllı bilekliğin devam modelinin tanıtılmasının zamanı geldi de geçiyor. Ünlü bir sızıntı kaynağı tarafından yayınlanan görüntüler Realme’nin zaten serinin ikinci modeli olacak Realme Band 2 üzerinde çalıştığını zaten onaylıyor.

Akıllı bileklik, tasarım noktasında öncül model ile kıyaslandığında ciddi farklılıklar sunacak. Bunların başında büyüyen ve 1.4 inç seviyesine getirilen ekranı görüyoruz. Realme Band2 tasarım hatları itibariyle Honor Band 6 / Huawei Band 6 modellerine epey benziyor. Fakat bütçe dostu bir fiyattan satışa sunulacak Realme Band2’nin AMOLED ekrana sahip olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Bluetooth 5.1 desteğiyle gelecek olan akıllı bileklik Honor ve Huawei bilekliklerden farklı olarak herhangi bir tuş içermiyor. Bu da Band 2’nin önceki modelden farklı olarak dokunmatik bir ekrana sahip olacağını onaylıyor.

Cihaz ayrıca kalp atış hızı, SpO2 ve kan basıncının sürekli izlenmesini desteklemekte. Akıllı bilekliğin ebatları ise 45,9 x 24,6 x 12,1 mm şeklinde.

IP68 koruması, çok sayıda spor modu ve çok sayıda uygulamadan gelecek bildirimler için destek bilekliğin önce çıkan diğer özellikleri olacak. Birinci nesil modele kıyasla Realme Band 2’nin fiyatının artacağı oldukça açık. Ancak bu çok az olmak zorunda, aksi takdirde Xiaomi Mi Smart Band 6 ile rekabet edemez.

Realme Band2 gelecek ay tanıtıldıktan kısa bir süre sonra ülkemizde satışa sunulacaktır.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.