Akıllı Telefon Temmuz 15, 2021 12:52

POCO F3 GT Rakiplerine Korku Salmaya Devam Ediyor

POCO F3 GT cephesinden paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Son olarak akıllı telefonda yer alacak ekranın detayları aktarıldı.
POCO F3 GT Rakiplerine Korku Salmaya Devam Ediyor

POCO, önümüzdeki günlerde resmiyet kavuşturacağı POCO F3 GT modeli için paylaşımlarına hız verdi. Bu paylaşımlar telefona olan ilgiyi artırmak adına son güne kadar devam edeceğe benziyor. POCO Hindistan tarafından yapılan paylaşımların ilkinde OnePlus Nord 2 alaya alınmış ve F3 GT’nin çok daha iyi bir telefon olacağına vurgu yapıldı.

Markanın bir sonraki paylaşımında telefonda havacılık sınıfı alüminyum alaşımlı bir kasanın kullanılacağı belirtildi. Arka bölümü 22 aşamalı oyma işleminden geçtiği bildirilen telefonun son olarak bazı ekran özellikleri açığa çıkarıldı. POCO bunun için bir video yayınladı.

F3 GT’de 120Hz tarama hızına sahip bir AMOLED panel kullanılacağı doğrulandı. 10 bit renk derinliğinde olacak bu panel aynı zamanda 1.07 milyar renk gösterebilecek. Metalik gri ve mavimsi gümüş renklerde çıkış yapacak telefon, MediaTek’in Dimensity 1200 işlemcisinden güç alacak.

Ağustos ayının ilk günlerinde tanıtılması beklenen telefonda epey iddialı görünen ekran 6.67 inç büyüklüğünde olacak. Oyuncu telefonlarına has bazı özellikler gösterecek telefonda öne çıkan gelişmelerden biri de 66 watt hızlı şarj desteğine sahip 5.065 mAh büyüklüğündeki pil görünüyor.

Dolby Atmos destekli stereo hoparlörle birlikte gelecek telefonun cezbedici tarafı tabii ki fiyatı olacaktır. Teknik özellikler noktasında Redmi K40 Gaming Edition modelini referans alacak telefonda fiyatın 300 doların biraz üzerinde olması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.