Akıllı Telefon Temmuz 14, 2021 10:22

Sıra Dışı Telefon Honor Magic 3 İçin Artık Takvimlerinizi İşaretleyebilirsiniz

Huawei'den ayrılarak bağımsız bir markaya dönüşen Honor merakla beklenen telefonu için tarih verdi. İşte Honor Magic 3 tanıtım tarihi....
Sıra Dışı Telefon Honor Magic 3 İçin Artık Takvimlerinizi İşaretleyebilirsiniz

Honor görünüşe bakılırsa hem küresel pazarda hem de Çin’de Huawei’in yerini almak istiyor. Özellikle Google Play Servisleri’nin telefonlara geri dönmesinin ardından akıllı telefon satışlarında ciddi bir artış yaşanması bekleniyor. Yakın zamanda Honor 50 serisini görücüye çıkaran markanın merakla beklenen üst segment telefonu Honor Magic 3 için artık takvimler işaretlenebilir.

Honor tarafından yayınlanan bir poster şirketin 12 Ağustos tarihinde bir etkinlik düzenleyeceğini gösteriyor. Honor yine yakın zamanda Magic serisi yeni telefonu ağustos ayında piyasaya sunacağını resmi makamlar aracılığıyla onayladı.

Telefonun detaylarına geçmeden önce Magic 3 modelinde de tıpkı Honor 50 serisinde olduğu gibi Google uygulama ve servislerinin olacağını belirtelim. Honor ayrıca Honor 50 modelinin Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapacağını açıkladı.

Honor Magic 3 Sıra Dışı Bir Telefon Olacak

Magic serisi telefonlar özellikle tasarım noktasında her zaman sıra dışı olmayı başardılar. Magic 3 modeline dair sızıntılara bakıldığında özellikle kamera tasarımı ilginç bir telefon görebiliriz. Alt bölümdeki görsel yakın zamanda güvenilir bir kaynak tarafından sızdırıldı ve Magic 3 olduğu iddia ediliyor.

Snapdragon 888 Plus işlemcisinden güç alacak Magic 3’te eğimi epey fazla kavisli bir ekran yer alacak. Sol üst köşede ekran üzerine yerleştirilen çift ön kamera dikkat çekiyor. Sıra dışı bir tasarıma sahip olan arka kamera paketinde ise dört sensör göze çarpıyor. Magic 3’ün özellikle kamera performansıyla Mi 11 Ultra’nın en önemli rakiplerinden biri olması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.