Akıllı Telefon Temmuz 13, 2021 19:54

ZTE Axon 30 Canlı Görüntülendi! Ekran Altı Kamera Görünüyor mu?

Tanıtımına günler kala ZTE Axon 30 canlı olarak görüntülendi. Merak edilen husus ekran altına yerleştirilen ön kameranın ne kadar görüneceği.
ZTE Axon 30 Canlı Görüntülendi! Ekran Altı Kamera Görünüyor mu?

ZTE, ekran altına yerleştirilen ön kameraya sahip ilk akıllı telefon olan Axon 20’yi piyasaya sürmeye cesaret eden ilk şirket oldu. Aceleci çıkış tabii bazı eleştirileri de beraberinde getirdi. Özellikle ön kameranın çok kötü bir performans sunması ve açık renkli duvar kağıtlarında sensörün görünüyor olması geliştirilmesi gerek noktalar oldu. ZTE şimdi telefonun devam modelini duyurmaya hazırlanıyor ve gelen bilgilere bakılırsa ZTE Axon 30 kamera tarafında ciddi geliştirmeler içeriyor.

Tanıtımı için 22 Temmuz tarihi işaret edilen Axon 30’un sızan son görüntüsüne bakılırsa ekran altına yerleştirilen ön kamera beyaz zemin üzerinde bile görünmeyecek. Yine ön kameranın yüksek kalitede fotoğraflar çekebildiği de gelen bilgiler arasında.

Sızdırılan görüntü ZTE’nin ön kameranın görünmesi noktasında yapılan eleştirileri ortadan kaldıracaktır. Burada merak edilen ön kameranın fotoğraf çekim kalitesi. Telefon tanıtıldıktan kısa bir süre ön kamera örnekleri hemen yayınlanacaktır ve bu konuda fikir sahibi olacağız.

Telefonun bazı özelliklerinden söz edecek olursak; Axon 30’un işlemci biriminde serideki diğer telefonlarda olduğu gibi Snapdragon 888’de oluşacak. 18 GB+2 GB sanal bellek şeklinde 20GB RAM’e sahip olacağı bildirilen telefonda 64 megapiksel + 64 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel şeklinde dörtlü kamera yer alacak. 55 watt hızlı şarj desteğine sahip telefonda ekran Full HD + çözünürlüğünde olup 120Hz tarama hızını destekleyecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.