Apple Temmuz 13, 2021 9:30

iPhone 13 Pro Max Dört Farklı Renkte Karşınızda!

Eylül ayında tanıtılacak iPhone 13 serisinde yeni renkler görebiliriz. Son sızıntıda iPhone 13 Pro Max dört farklı renkte karşımıza çıktı.
iPhone 13 Pro Max Dört Farklı Renkte Karşınızda!

Apple, eylül ayında duyurmak üzere dört yeni iPhone hazırlıyor. Seride yer alacak telefonlar iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max şekline isimlendirilecek.

iPhone 13 serisinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı aslına bakarsanız sürpriz değil. Apple her ne kadar gizlilik konusunda tedbirleri artırsa da telefonlara dair sızıntıları engelleyebilmiş değil. Son olarak iPhone13 Pro Max modeline ait yüksek çözünürlükte iki yeni görüntü sızdırıldı. Bu görüntü telefonun dört farklı renkte çıkış yapacağını gösteriyor. İki renk seçeneğini ise daha önceki iPhone modellerinde görmedik.

iPhone13 Pro Max’taki beyaz renk inci, siyah renk mat siyah şeklinde isimlendirilecek. Burada gün batımı gold rengi ilk kez bir iPhone modelinde karşımıza çıkacak. Telefondaki diğer rengin Rose Gold olarak adlandırılacağı iddia edilse de, renk seçeneğinin daha farklı göründüğünü belirtelim.

iPhone 13 serisinde, yalnızca iPhone13 Pro ve iPhone13 Pro Max, 120 Hz yenileme hızlarını destekleyen LTPO panellere sahip olacak. iPhone 13 ve iPhone 13 mini ise 60 Hz ekran kullanımı sürecek.

Akıllı telefonlar, TSMC tarafından geliştirilen 5nm işlem teknolojisi kullanılarak üretilen Apple A15 Bionic işlemciden güç alacak. Dört iPhone 13 modelinin de ekran her zaman açık ve portre video kaydını özelliklerini desteklemesi bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.