Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 13, 2021 14:54

Galaxy Z Fold 3 S-Pen Pro ile Gelebilir

Samsung'un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 3 hakkında heyecanlandıran iddia ortaya atıldı. Telefon S-Pen Pro ile gelebilir.
Galaxy Z Fold 3 S-Pen Pro ile Gelebilir

Katlanabilir telefon furyası tam gaz devam ediyor. Samsung’un Ağustos ayında tanıtacağı söylenen yeni canavarı Galaxy Z Fold 3 için bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı. Galaxy Note serisi ile görmeye başladığımız ve en son bizi Galaxy S21 Ultra modelinde karşılayan S-Pen, şimdi Pro modeli ile gelebilir.

Galaxy Z Fold 3 S-Pen Pro desteği ile gelebilir

Apple’ın Apple Pencil ile Stylus kalemlere seviye atlatmasına sessiz kalan Samsung, bu yıl sessizliğini bozacak gibi görünüyor. Yeni katlanabilir telefonda yer alacağı söylenen S-Pen Pro modelinin özellik açısından ana modelden kat ve kat daha iyi olacağı söyleniyor.

Sızdırılan görsellere göre S-Pen Pro, daha büyük bir yapıda olacak. Gerçek bir kalem tutma hissi vermek için Samsung’un form değişikliğine gitmesi gerekiyordu. Bu Pro model ile yapılacak gibi görünüyor. Kalem büyüyeceği ve telefonun bir parçası olacağı için katlanabilir telefonunun boyutunun bir hayli büyük olacağı söyleniyor. Muhtemelen bizleri dikine uzun bir telefon bekliyor.

Galaxy Z Fold 3 S-Pen Pro

Samsung‘un bir süredir katlanabilir cihazı için S-Pen desteğini ima ettiği göz önüne alındığında, bu haber sürpriz değil. 2020’deki Unpacked etkinliği sırasında Samsung’un Mobil Başkanı Tae Moon Roh, müşterilerin Fold’un S Pen’i desteklemesini istediğini duymaktan mutlu olduğunu söyledi. Aralık ayındaki yayınlanan bir blog gönderisinde, şirketin Galaxy Note’un bazı özelliklerini bir dizi başka cihaza tanıtmayı planladığı da açıklanmıştı. Bu yüzden söylentilerin doğru olduğunu ve S-Pen Pro’yu yakın zamanda göreceğimizi düşünüyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.