Xiaomi Temmuz 11, 2021 16:10

Xiaomi Mi Note 11 Pro Kamerası ile Şaşırtacak

Xiaomi'nin yeni üst segment telefonu Xiaomi Mi Note 11 Pro heyecanlandıran özellikler ile karşımıza çıkacak. İşte son bilgiler.
Xiaomi Mi Note 11 Pro Kamerası ile Şaşırtacak

Xiaomi şu sıralar Mi 12 ailesi üzerinde çalışıyor. Ancak Çinli firma Çin’e özel yeni telefonlar da duyurmaya hazırlanıyor. Çin’de CC 11 Pro olarak isimlendirilecek olan Xiaomi Mi Note 11 Pro hakkında bugün dikkat çekici sızıntılar geldi. Söylentilere göre yeni canavarda Snapdragon 870 yonga seti yer alacak. Fiyat konusunda oldukça uygun olması beklenen bu telefon diğer özellikleri ile amiral gemisi modellerine de kafa tutacak.

Xiaomi Mi Note 11 Pro canavar gibi olacak

Söylentilere göre telefonda 90 Hz tazelemeli AMOLED ekrana yer verilecek. MIUI 12.5 arayüzü ile kutusundan çıkacak olan telefon MIUI 13 güncellemesini ilk alacak modeller arasında yer alacak. Pro modelde Snapdragon 870 kullanacak olan firma ana modelde ise Snapdragon 780’e yer verecek.

Ana modelde 64 Megapiksel kamera ve Pro modelde ise 108 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alacak. Pro modelin 100 kata kadar zoom yapacağı da söyleniyor. Hatta optik zoom 5 kata kadar olacak. Şimdilik diğer kameraların kaç Megapiksel olacağı bilinmiyor. Ağustos ayında tanıtılıp satışa sunulacak olan bu serinin Eylül ayında Avrupa pazarına da gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi Note 11 Pro

 

Xiaomi’nin fiyat/performans segmentindeki yeni oyuncusu olacak olan CC 11 serisinin 400 dolar bandında olacağı söyleniyor. Tasarımsal açıdan modern bir görünüme sahip olacak olan CC 11 ailesi Türkiye pazarına da uğrayacak. Eğer Xiaomi fiyatları 7.000 TL bandında tutmayı başarırsa ülkemizde oldukça fazla rağbet görecektir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.