Akıllı Telefon Temmuz 10, 2021 19:52

POCO F3 İçin Yeni Kararlılık Güncellemesi!

Bu yılın amiral gemisi katili akıllı telefonlarından biri olan POCO F3 için birçok ülkede kararlılık güncellemeleri yayınlandı.
POCO F3 İçin Yeni Kararlılık Güncellemesi!

Bu yılın en iyi orta üst segment telefonlarından biri olarak gösterilen POCO F3, MIUI 12.5 sonrası güncelleme almayı sürdürüyor. Telefon için son günlerde üç farklı bölgede içerisinde önemli düzeltmelerin yer aldığı kararlılık güncellemeleri yayınlandı.

POCO F3 İçin Yeni Güncellemeler

Öncelikle telefonun küresel versiyonu için MIUI 12.5.2.0 RKHMIXM sürüm numarasını taşıyan 341 MB büyüklüğünde bir güncelleme dağıtıma sunuldu. Mayıs ayı güvenlik düzeltmelerini içeren güncelleme ile bildirim ekranında yaşanan bir sorun da gideriliyor.

POCO F3

Telefon için bir başka güncelleme haberi Tayvan’dan geldi. MIUI 12.5.3.0 RHKTWXM sürüm numarasını taşıyan güncelleme, yüz tanıma ile kilidin açılması esnasında bildirim ekranın donmasıyla ilgili bir sorunu düzeltiyor. Yine hızlı ayarlar menüsünde bildirim pencerelerinin düzgün görüntülenmemesi ile ilgili bir hata da gideriliyor.

F3 için son güncelleme haberi ise Endonezya’dan geldi. MIUI 12.5.2.0 RHKIDXM yapı numarasını taşıyan güncelleme bazı bildirim hatalarını gidermesinin yanında sistem güvenliği ve kararlılığı getiriyor. Görüldüğü üzere F3 ile ilgili ciddi bir bildirim ekranı sorunu yaşanıyor. Bir süredir ülkemizde de satışta olan telefonu kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

F3, ülkemizde 6GB RAM + 128GB ve 8GB RAM + 256GB şeklinde iki versiyonla satılıyor. 128GB’lık modelde fiyat en düşük 5.150 TL seviyelerindeyken, 256GB’lık modele ise fiyat 5.500 TL seviyesinden başlıyor.

6.67 inç büyüklüğünde 120Hz AMOLED ekran, Snapdragon 870 yonga seti, 48 megapiksel üçlü arka kamera, 33 watt 4.520 mAh büyüklüğünde pil, yana monte parmak izi tarayıcısı ve Dolby Atmos destekli stereo hoparlör telefonda öne çıkan özelliklerinden bazıları.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.