Akıllı Telefon Temmuz 10, 2021 13:52

POCO F3 GT Paylaşımları Heyecan Yaratmaya Başladı

POCO resmi hesabından POCO F3 GT paylaşımlarına başladı. Tanıtım tarihi yaklaşan akıllı telefon kullanıcılar arasında heyecan yaratıyor.
POCO F3 GT Paylaşımları Heyecan Yaratmaya Başladı

Xiaomi’nin alt markası POCO,  POCO F3 GT adlı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor . Bu haftanın başlarında marka tarafından yayınlanan bir paylaşımda, F3 GT’nin oyun odaklı bir telefon olacağını ve oyun tetikleyicileriyle donatılacağını belirtildi. Telefonun aynı zamanında 6nm üretim sürecine sahip MediaTek Dimesity 1200 işlemcisinden güç alacağı da artık kesin.

POCO telefon için yayınladığı son paylaşımda F3 GT’nin cam sandviç tasarımına sahip olacağını doğruladı. Marka ayrıca kasa için 7000 serisi alüminyum kullanacağını da açıkladı. POCO’nun sosyal medyada yaptığı paylaşıma bakalım.

Çarpıcı yeni POCO F3 GT’miz , havacılık sınıfı alüminyum alaşımlı çerçeveyle birlikte  cam konstrüksiyonu  sayesinde birinci sınıf bir his verdiği için önceki modele (ve tabii ki rekabete) göre daha rafine  görünüyor . Amaca yönelik mühendislik, “amiral gemisi öldürücü cihazlarında” hala dayanıksız plastik çerçevelerle ısrar eden (burada gerçekten kesilen şey elbette konfor ve zarafettir) rakiplerimizinkiyle taban tabana zıtlık oluşturan yüksek kaliteli bir metal çerçeve geliştirmemize yol açtı. GT’nin  benzersiz metal çerçevesi  , telefonun ergonomisine ekstra bir boyut kazandıran radikal, içbükey ve kare olmak üzere  üç eğim düzeyine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

POCO F3 GT

Kendi fiyat segmentindeki rakiplerinde plastik çerçeveli telefonlar kullanılırken, F3 GT’deki 7000 serisi alüminyum kasa kendisine büyük avantaj sağlayacaktır.

POCO F3 GT’nin Redmi K40 Gaming Edition’un global versiyonu olacağı ifade ediliyor. Bu durumda telefonda yer alacak özelliklerinin büyük bölümünü zaten biliyoruz. 6.67 inç büyüklüğünde Full  HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran, 64 megapiksel üçlü arka kamera, 66W hızlı şarjlı 5.065 mAh pil, Dolby Atmos destekli stereo hoparlör ve yana monte parmak izi tarayıcısı telefonda öne çıkan bazı özellikler olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.