Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 9, 2021 21:44

Xiaomi Mi Mix 4 Devrim Yaratacak Özellikler ile Gelecek

Xiaomi'nin yeni fütüristik telefonu Xiaomi Mi Mix 4 için sevindiren bilgiler gelmeye başladı. Bu telefon çok ama çok konuşulur.
Xiaomi Mi Mix 4 Devrim Yaratacak Özellikler ile Gelecek

Çinli Xiaomi, bildiğiniz gibi Mix serisi ile sektörde görülmemiş deneyerek fark yaratıyordu. Bir süredir Mix ailesine katlanabilir modelden başka model eklemeyen firma yakında ezber bozan özellikler ile karşımıza çıkacak. Xiaomi Mi Mix 4 olarak isimlendirilecek olan yeni telefon yine sektörde bir devrim yaratacak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi yeni telefonlar tanıtılmadan aylar öncesinden sızıyor. Ancak Xiaomi, yeni canavarını büyük bir gizlilik ile kapalı kapılar arkasında geliştirmeye devam ediyor.

Xiaomi Mi Mix 4 ekran altı kamerası ile öne çıkacak

Bugün ise sızıntı devi Ice Universe, telefon hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Ice Universe, yeni telefonun görülmez bir ekran altı kamera teknolojisi ile geleceğini belirtti. Bu kamera ZTE’nin ekran altı kamerasından çok daha farklı ve gelişmiş özelliklere sahip olacak.

Tasarımsal açıdan şelale ekran denilen ekran tasarımını benimseyecek olan Çinli firma, yine fütüristik bir tasarım ile karşımıza çıkacak. Snapdragon 888 Plus yonga setinden ve 12 GB RAM’den gücünü alacağı söylenen Mi Mix 4’ün Ağustos ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi’nin fiyat konusunda nasıl bir politika izleyeceği ise henüz bilinmiyor. Muhtemelen üst segment özelliklere sahip olacağı bu model amiral gemisi telefonlar ile başabaş bir fiyattan satışa sunulacak. Ekran altı kamera teknolojisinde bir devrim yaratacak olan Mi Mix 4’ün fantastik özellikler de sunacağı söyleniyor. Ancak Xiaomi yeni canavarını ölümsüzlük sırrı gibi koruduğundan şimdilik telefon hakkında fazla bir şey bilinmiyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.